Menu
Europska regija sporta 2022.
|
Visit Međimurje

Javni poziv za iskaz interesa za sudjelovanje u postupku pred-odabira na temelju odobrenih Planova razvoja širokopojasne infrastrukture

Datum objave: 20. ožujka 2019.

Ovim Javnim pozivom za iskaz interesa za sudjelovanje u postupku pred-odabira (Javni poziv – iskaz interesa), pozivaju se jedinice lokalne i područne (regionalne) samouprave, a kao nositelji pojedinačnih projekata (NP) unutar Okvirnog nacionalnog programa za razvoj infrastrukture širokopojasnog pristupa u područjima u kojima ne postoji dostatan komercijalni interes za ulaganja, da dostave iskaz interesa za sudjelovanje u postupku pred-odabira na temelju odobrenih Planova razvoja širokopojasne infrastrukture (PRŠI).
Dostavom iskaza interesa na temelju Javnog poziva – iskaz interesa, NP iskazuje interes da PRŠI za koji se interes iskazuje bude uključen u daljnje korake u okviru Javnog poziva za dostavu prijava za sudjelovanje u postupku pred-odabira (Javni poziv – dostava prijava) vezano za odabir prihvatljivih prijavitelja te ispunjavanje kriterija za prijavu na Ograničeni poziv na dostavu projektnih prijedloga za dodjelu bespovratnih sredstava u modalitetu privremenog poziva „Izgradnja mreža sljedeće generacije (NGN)/pristupnih mreža sljedeće generacije (NGA) u NGA bijelim područjima“ (Ograničeni poziv).
Krajnji rok za dostavu iskaza interesa s pripadajućom dokumentacijom  je  do  17. lipnja 2019. godine u 12:00:00 sati
Više informacija : https://bit.ly/2TjgFhx
 
 

homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content