Menu
Europska regija sporta 2022.
|
Visit Međimurje

Poslovni uzlet Međimurske županije

Datum objave: 15. ožujka 2019.

Održat će se 26. ožujka 2019. godine  u Tehnološko-inovacijskom centru Međimurje u Čakovcu (Ulica bana Josipa Jelačića 22B)
Ovogodišnju manifestaciju otvorit će g. Vladimir Nišević, glavni urednik Poslovnog dnevnika i g. Matija Posavec, župan Međimurske županije.
Nakon pozdravnih govora organizatora i domaćina uslijedit će Intervju 1 na 1 gdje će se diskutirati na temu korištenja EU fondova u sektoru obrazovanja i znanosti, a potom će se održati niz predavanja na temu najavljenih poziva za aktivnosti istraživanja i razvoja, digitalizacije poslovanja, predstavit će se Metalska jezgra Čakovec – Razvojno-edukacijski centar za metalsku industriju kao mjesto buduće suradnje poduzetnika i znanstvenika te u konačnici predstavit će se nova financijska perspektiva Europske unije 2021.-2027.
Sudjelovanje na edukacijama besplatno je uz prethodnu prijavu na linku.
PROGRAM (pdf)

homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content