Međimurje Europska regija sporta za 2022.
0.3 °C
1030.0 hPa
82 %

Maškare zavladale Međimurskom županijom

Datum objave: 5. ožujka 2019.

Na sam fašnički utorak, 5. ožujka, korisnici Doma za odrasle Orehovica posjetili su Međimursku županiju te su pjesmom i plesom donijeli fašničko raspoloženje. Dočekao ih je župan Međimurske županije Matija Posavec zajedno sa svojim zamjenicima Sandrom Herman i Josipom Grivcem, a vesele maškare su u pratnji ravnateljice Suzane Belović obišle djelatnike Županije i podijelile krafne koje su ispekle djelatnice Doma.
Župan Posavec zahvalio im je što već tradicionalno posjećuju Županiju, pohvalio je kreativne maske te se zajedno sa zamjenicima pridružio pjevanju prigodnih pjesama. U razgovoru s maškarama saznao je da ih nakon posjeta Međimurskoj županiji, u Domu za odrasle Orehovica čeka veliko fašničko druženje kojem se vesele. Zahvaljujući veseloj pjesmi i vedrom duhu korisnika Doma, Međimurska županija pridružila se fašničkom raspoloženju.

Dnevno izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije za nedjelju, 23. siječnja 2022. - Tijekom vikenda cijepljeno 485 osoba
Dnevno izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije za subotu, 22. siječnja 2022. - Danas cijepljenje bez najave u Murskom Središću
Javni poziv za uvid u spis predmeta - BORNA LULIĆ
Gospodarsko-socijalno vijeće Međimurske županije obilježava Dan socijalnog partnerstva
Dnevno izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije za petak, 21. siječnja 2022. - Sutra cijepljenje bez najave u Murskom Središću
Dnevno izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije za četvrtak, 20. siječnja 2022. - U Međimurju velik broj pozitivnih nalaza, no značajno smanjen broj hospitaliziranih osoba zahvaljujući procijepljenosti od gotovo 70%
Škole jednakih mogućnosti u Međimurskoj županiji – za 61 učenika s teškoćama u razvoju osigurano je 58 pomoćnika u nastavi i stručnih komunikacijskih posrednika
JAVNI POZIV za predlaganje kandidata za imenovanje članova Povjerenstva za zaštitu prava pacijenata u Međimurskoj županiji
Dnevno izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije za srijedu, 19. siječnja 2022. - Ove subote cijepljenje bez najave u Murskom Središću
Nazire se vizura budućeg Biciklističkog info centra s vidikovcem na Mađerkin bregu
homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content