Menu
Europska regija sporta 2022.
|
Visit Međimurje

Maškare zavladale Međimurskom županijom

Datum objave: 5. ožujka 2019.

Na sam fašnički utorak, 5. ožujka, korisnici Doma za odrasle Orehovica posjetili su Međimursku županiju te su pjesmom i plesom donijeli fašničko raspoloženje. Dočekao ih je župan Međimurske županije Matija Posavec zajedno sa svojim zamjenicima Sandrom Herman i Josipom Grivcem, a vesele maškare su u pratnji ravnateljice Suzane Belović obišle djelatnike Županije i podijelile krafne koje su ispekle djelatnice Doma.
Župan Posavec zahvalio im je što već tradicionalno posjećuju Županiju, pohvalio je kreativne maske te se zajedno sa zamjenicima pridružio pjevanju prigodnih pjesama. U razgovoru s maškarama saznao je da ih nakon posjeta Međimurskoj županiji, u Domu za odrasle Orehovica čeka veliko fašničko druženje kojem se vesele. Zahvaljujući veseloj pjesmi i vedrom duhu korisnika Doma, Međimurska županija pridružila se fašničkom raspoloženju.

homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content