INTERREG V-A HU-HR, radionica za 2. poziv

Datum objave: 4. ožujka 2019.

Interreg V-A program suradnje Mađarska-Hrvatska u okviru Drugog poziva na dostavu projektnih prijedloga organizira niz radionica u programskom području s ciljem informiranja potencijalnih korisnika o svim aspektima pripreme projektnih prijedloga. Drugi poziv na podnošenje projektnih prijedloga objavljen je 31. siječnja 2019. godine.
Službeni poziv na engleskom jeziku možete pronaći OVDJE.
Radionica i info dani o otvorenom drugom pozivu održat će se u Čakovcu i Osijeku te će biti održani na nacionalnom jeziku.
Radionica u Čakovcu održat će se 6. ožujka 2019. godine u Međimurskoj palači turizma (Bana Josipa Jelačića 22E) koja se nalazi u Centru znanja Međimurske županije. Radionica počinje u 10.00 sati.
Na radionicu u Čakovcu pozvani su zainteresirani prijavitelji iz Međimurske, Varaždinske, Koprivničko-križevačke i Bjelovarsko-bilogorsku županiju.
Za sudjelovanje na radionici, potrebno se je prijaviti, a link za prijavu se nalazi OVDJE.
Objavu na službenim stranica programa možete pronaći OVDJE.