Menu
Europska regija sporta 2022.
|
Visit Međimurje

Saznajte zašto svi pričaju o digitalnoj transofrmaciji

Datum objave: 22. veljače 2019.

este li primjetili da svi pričaju o digitalnoj transformaciji poslovanja?  68% poslovnih vođa na globalnoj razini navodi digitalnu transformaciju kao top prioritet poslovanja, 59% malih i srednjih trgovaca smatra da je digitalna transformacija ključna za preživljavanje njihovog poslovanja, 78,4% direktora i 83,2% voditelja odjela u Međimurju nije 100% sigurno što je digitalna transformacija i kako iskoristiti njezin potencijal (do zadnjeg podatka smo došli aproksimativnom metodom presumpcije)…  Želite li upoznati svoj poslovni model, saznati treba li vam digitalna transformacija i otkud početi, prijavite se na

interaktivnu radionicu

Razvoj digitalnog poslovnog modela pomoću DIGITRANS metodologije

koja će se održati u informatičkoj učionici TICM-a
na adresi Bana Josipa Jelačića 22b,
28. veljače 2019. s početkom u 9 sati


PRIJAVA


Radionicu će voditi Goran Levačić, marketing dizajner u poduzeću Teltech Systems, koji je sudjelovao u kreiranju DIGITRANS metodologije i alata te ima bogato iskustvo u razvoju digitalnog poslovnog modela pomoću DIGITRANS metodologije.
 
Program radionice:

09:00 – 09:30 Predstavljanje DIGITRANS metode i alata za razvoj digitalnog modela
09:30 – 10:30 Analiza postojećeg poslovnog modela poduzeća
10:30 – 10:45 Pauza
10:45 – 11:45  Istraživanje korisničkih potreba
11:45 – 12:15 Pauza za ručak
12:15 – 12:30  Kreiranje ideja
12:30 – 13:15 Odabir potencijalnog rješenja
13:15 -14:00 Pauza
14:00 – 14:30  Prototipiranje
14:30 – 15:00  Izrada novog poslovnog modela

 
Sudionici će raditi konkretne vježbe i zadatke pomoću DIGITRANS metodologije i alata, kroz koje će ih voditi iskusni moderator, a na raspolaganju će imati različite moderacijske materijale. Cilj je radionice da svi sudionici usvoje metodologiju tako da je mogu primjeniti i na svoje poslovanje.
Poželjno je da se svi sudionici prethodno upoznaju s DIGITRANS metodologijom razvoja digitalnog poslovnog modela te materijalima i alatima dostupnima na DIGITRANS.me platformi. Velika je novost što je platforma dostupna i na hrvatskom jeziku što će korisnicima olakšati korištenje.
Sudjelovanje na radionici je besplatno, a broj sudionika je ograničen na 15. Za prvih 5 prijavljenih polaznika radionice pripremili smo DIGITRANS poklone.

homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content