Valentinovo je dan kada širimo ljubav, ali i idealna prilika za okupljanje, ples i druženje. To dobro znaju članovi Udruge osoba s intelektualnim teškoćama Međimurske županije koji su se već tradicionalno zabavljali u restoranu Kristal. Uz recitaciju, pjesmu, folklorni program i mnogo plesa s brojnim su uzvanicima proslavili Dan zaljubljenih. Među gostima, članovima Udruge domaćina te ostalih srodnih udruga iz Čakovca, Lendave i Preloga, njihovih obitelji, asistenata, učenika i djelatnika Centra za odgoj i obrazovanje Čakovec, događaju je, uz zamjenika čakovečkog gradonačelnika Zorana Vidovića te ravnateljicu Centra za socijalnu skrb Čakovec Alenku Bilić, ispred Međimurske županije nazočila pročelnica Upravnog odjela za zdravstvo i socijalnu skrb Sonja Tošić-Grlač. Predsjednica Udruge osoba s intelektualnim teškoćama Marija Puklek istaknula je kako udruga postoji pola stoljeća te dodala da je proslava povodom Valentinova samo jedan segment mnogobrojnih aktivnosti kojima se podiže kvaliteta života njihovih članova.