Menu
Europska regija sporta 2022.
|
Visit Međimurje

Tradicionalna proslava Valentinova Udruge osoba s intelektualnim teškoćama Međimurske županije

Datum objave: 14. veljače 2019.

Valentinovo je dan kada širimo ljubav, ali i idealna prilika za okupljanje, ples i druženje. To dobro znaju članovi Udruge osoba s intelektualnim teškoćama Međimurske županije koji su se već tradicionalno zabavljali u restoranu Kristal. Uz recitaciju, pjesmu, folklorni program i mnogo plesa s brojnim su uzvanicima proslavili Dan zaljubljenih. Među gostima, članovima Udruge domaćina te ostalih srodnih udruga iz Čakovca, Lendave i Preloga, njihovih obitelji, asistenata, učenika i djelatnika Centra za odgoj i obrazovanje Čakovec, događaju je, uz zamjenika čakovečkog gradonačelnika Zorana Vidovića te ravnateljicu Centra za socijalnu skrb Čakovec Alenku Bilić, ispred Međimurske županije nazočila pročelnica Upravnog odjela za zdravstvo i socijalnu skrb Sonja Tošić-Grlač. Predsjednica Udruge osoba s intelektualnim teškoćama Marija Puklek istaknula je kako udruga postoji pola stoljeća te dodala da je proslava povodom Valentinova samo jedan segment mnogobrojnih aktivnosti kojima se podiže kvaliteta života njihovih članova.

homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content