Međimurje Europska regija sporta za 2022.
0.3 °C
1032.0 hPa
85 %

Tradicionalna proslava Valentinova Udruge osoba s intelektualnim teškoćama Međimurske županije

Datum objave: 14. veljače 2019.

Valentinovo je dan kada širimo ljubav, ali i idealna prilika za okupljanje, ples i druženje. To dobro znaju članovi Udruge osoba s intelektualnim teškoćama Međimurske županije koji su se već tradicionalno zabavljali u restoranu Kristal. Uz recitaciju, pjesmu, folklorni program i mnogo plesa s brojnim su uzvanicima proslavili Dan zaljubljenih. Među gostima, članovima Udruge domaćina te ostalih srodnih udruga iz Čakovca, Lendave i Preloga, njihovih obitelji, asistenata, učenika i djelatnika Centra za odgoj i obrazovanje Čakovec, događaju je, uz zamjenika čakovečkog gradonačelnika Zorana Vidovića te ravnateljicu Centra za socijalnu skrb Čakovec Alenku Bilić, ispred Međimurske županije nazočila pročelnica Upravnog odjela za zdravstvo i socijalnu skrb Sonja Tošić-Grlač. Predsjednica Udruge osoba s intelektualnim teškoćama Marija Puklek istaknula je kako udruga postoji pola stoljeća te dodala da je proslava povodom Valentinova samo jedan segment mnogobrojnih aktivnosti kojima se podiže kvaliteta života njihovih članova.

Dnevno izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije za nedjelju, 23. siječnja 2022. - Tijekom vikenda cijepljeno 485 osoba
Dnevno izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije za subotu, 22. siječnja 2022. - Danas cijepljenje bez najave u Murskom Središću
Javni poziv za uvid u spis predmeta - BORNA LULIĆ
Gospodarsko-socijalno vijeće Međimurske županije obilježava Dan socijalnog partnerstva
Dnevno izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije za petak, 21. siječnja 2022. - Sutra cijepljenje bez najave u Murskom Središću
Dnevno izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije za četvrtak, 20. siječnja 2022. - U Međimurju velik broj pozitivnih nalaza, no značajno smanjen broj hospitaliziranih osoba zahvaljujući procijepljenosti od gotovo 70%
Škole jednakih mogućnosti u Međimurskoj županiji – za 61 učenika s teškoćama u razvoju osigurano je 58 pomoćnika u nastavi i stručnih komunikacijskih posrednika
JAVNI POZIV za predlaganje kandidata za imenovanje članova Povjerenstva za zaštitu prava pacijenata u Međimurskoj županiji
Dnevno izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije za srijedu, 19. siječnja 2022. - Ove subote cijepljenje bez najave u Murskom Središću
Nazire se vizura budućeg Biciklističkog info centra s vidikovcem na Mađerkin bregu
homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content