Menu
Europska regija sporta 2022.
|
Visit Međimurje

Konkurentnost turističkog gospodarstva

Datum objave: 7. veljače 2019.

Ministarstvo turizma objavilo je Program dodjele bespovratnih sredstava za podizanje konkurentnosti turističkog gospodarstva za 2019. godinu. Za provedbu ovog Programa planirana su sredstva u proračunu Ministarstva turizma u ukupnom iznosu od 23.652.700,00 kn.
Glavni cilj Programa je povećanje atraktivnosti i konkurentnosti hrvatskog turizma. Po pojedinom projektu može se zatražiti najviše 60% prihvatljivih troškova, osim mjere C gdje je intenzitet potpore 100% ukupno prihvatljivih troškova.
Prijavitelj na Javni poziv može prijaviti jedan projekt, s izuzetkom Mjere C i D koje je moguće kombinirati s mjerama A i B.
Krajnji rok za prijavu na Javni poziv je 1. Ožujka 2019. Godine.
Javni poziv i ostale upute možete preuzeti na web stanicama Ministarstva turizma ili na ovoj POVEZNICI. 
 
 
„POVEZNICU“ linkaš na
https://mint.gov.hr/javni-pozivi-11414/11414

homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content