Menu
Europska regija sporta 2022.
|
Visit Međimurje

INTERREG V-B DUNAV – 3. Poziv na dostavu projektnih prijedloga

Datum objave: 1. veljače 2019.

Dana 28. siječnja 2019 otvoren je 3. Poziv na dostavu projektnih prijedloga koji se provodi u okviru Programa transnacionalne suradnje Interreg V-B Dunav, a financira se iz Europskog fonda za regionalni razvoj te pridonosi Europskoj teritorijalnoj suradnji kao drugom cilju Kohezijske politike 2014. – 2020.
Program Dunav se nadovezuje na makroregionalnu strategiju Europske unije za Dunavsku regiju (EUSDR) te radi na rješavanju zajedničkih izazova i potreba u pojedinim područjima gdje se očekuje da će transnacionalna suradnja ostvariti konkretne rezultate.
Prihvatljivi prijavitelji: nacionalna, regionalna i lokalna uprava/tijela javne vlasti (uključujući EGTS sukladno tumačenju 2(16) Uredbe (EU) br. 1303/2013); privatne institucije, uključujući privatna poduzeća, koja imaju pravnu osobnost; međunarodne organizacije koje djeluju sukladno zakonu bilo koje države članice koja sudjeluje u programu ili, uz ograničenja, sukladno međunarodnom pravu.
Alokacija za treći poziv iznosi oko 60 milijuna eura, a intenzitet potpore iznosi do 85% za prijavitelje iz Hrvatske dok je maksimalno trajanje projekata 30 mjeseci.
Rok za dostavu projektnih prijedloga je do petka, 8. ožujka 2019. godine.
Više informacija: http://www.interreg-danube.eu/calls/calls-for-proposals/third-call-for-proposals

homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content