Međimurje Europska regija sporta za 2022.
3.2 °C
1036.0 hPa
69 %

Održano 4. Prvenstvo Međimurja u malom nogometu

Datum objave: 6. siječnja 2019.

U prepunoj sportskoj dvorani  NGC „Aton“ ispred više od 1400 gledatelja, održano je finale u 4. Klupskom  prvenstvu Međimurja na mantinele.
U proteklih 14 dana, sportska dvorana Aton u Nedelišću bila je mjesto jedne lijepe sportske priče, a sve što se događalo u subotu poslijepodne i navečer sumiralo je ono najbolje od sporta, ugođaja i doživljaja. Šest utakmica u sve tri kategorije i dvije revijalne utakmice.
Čak 55 ekipa, 114 utakmica, puna dvorana gledatelja na 4. klupskom prvenstvu Međimurja na mantinele u malom nogometu na umjetnoj travi, podržao je i podijelio medalje najboljima međimurski župana Matija Posavec i predsjednik Međimurskog nogometnog saveza Mato Kljaić.
Naslov prvaka i ove je godine osvojila ekipa NK Polet iz Svetog Martina na Muri pobjedivši u finalu NK Dinamo iz Domašinca, u kategoriji veterana najbolja je NK Sloga Čakovec, a pobjednik U14 su nogometaši nogometne škole Međimurje – Čakovec 1.
Najbolji vratar turnira u seniorskoj konkurenciji je Dino Jambres, najbolji strijelac sa 18 postignutih golova Dejan Mezga, a najbolji igrač prvenstva Alen Herceg.
 
Čestitke svima!

POZIV na uvid ELABORAT GOSPODARENJA OTPADOM - AB METAL PROMET d.o.o. Belica
Međimurski vrtićanci i školarci imat će priliku od najranije dobi istraživati i promišljati o STEM-u kroz europski projekt vrijedan 3 milijuna kuna
PLAN UPISA u prvi razred osnovne škole za školsku godinu 2022./2023.
Dnevno izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije za ponedjeljak, 17. siječnja 2022.
Dnevno izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije za nedjelju, 16. siječnja 2022. - Danas u Međimurju 216 pozitivnih nalaza, tijekom vikenda cijepljeno 245 osoba
Posljednji ispraćaj dugogodišnjeg načelnika Općine Orehovica i županijskog vijećnika Franje Bukala
Odavanjem počasti poginulim i nestalim braniteljima Međimurje obilježilo 30 godina od međunarodnog priznanja Republike Hrvatske
Dnevno izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije za subotu, 15. siječnja 2022. - Danas cijepljenje bez najave do 13:30 sati u Zavodu za javno zdravstvo MŽ i trijaži Županijske bolnice Čakovec
Nove vesele učionice za početak drugog polugodišta u Osnovnoj školi Štrigova
Dnevno izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije za petak, 14. siječnja 2022. - Sutra cijepljenje bez najave od 9 do 13:30 sati u Zavodu za javno zdravstvo MŽ i trijaži Županijske bolnice Čakovec
homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content