Međimurje Europska regija sporta za 2022.
-0.2 °C
1030.0 hPa
76 %

Zbor baptističke crkve Mačkovec prekrasnim koncertom prenio radost Božića

Datum objave: 19. prosinca 2018.

Božićno raspoloženje u Međimurju svojim radosnim zvucima i ove godine širi Zbor baptističke crkve Mačkovec, koji je u utorak, 18. prosinca u Centru za kulturu Čakovec održao koncert „Radost Božića. Sačinjen od tridesetak međimurskih pjevača i renomiranih glazbenika regije, Zbor je ovim nastupom zaokružio velikih 20 godina održavanja adventnih i božićnih koncerata u našoj Županiji.
Pod ravnanjem pastora za misiju i glazbu Branka Kovačevića i Anje Kovačević, izveli su dvadesetak božićnih duhovnih pjesama i raspjevali ispunjenu dvoranu, a program je upotpunio gost, pastor baptističke crkve Daruvar, Ivan Špičak. Energičnim nastupom publiku je oduševio dječji zbor. „Božić je vrijeme darivanja te smo se marljivo i s puno ljubavi pripremali da podijelimo radost Božića. Glazbom želimo podsjetiti na značaj i vrijednost Božića te želimo da se upravo ta duhovna ideja prenese na našu svakodnevicu i donese nam mir i bolji život.“, istaknuo je pastor Kovačević te poželio svima sretne i blagoslovljene blagdane.
Koncertu su prisustvovali župan Međimurske županije Matija Posavec i pročelnica Upravnog odjela za zdravstvo i socijalnu skrb Međimurske županije Sonja Tošić Grlač, a saborski zastupnik i gradonačelnik Grada Čakovca Stjepan Kovač istaknuo je kako se nada da će koncerti Zbora baptističke crkve Mačkovec ostati dugogodišnja tradicija Međimurja.

Dnevno izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije za subotu, 22. siječnja 2022. - Danas cijepljenje bez najave u Murskom Središću
Javni poziv za uvid u spis predmeta - BORNA LULIĆ
Gospodarsko-socijalno vijeće Međimurske županije obilježava Dan socijalnog partnerstva
Dnevno izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije za petak, 21. siječnja 2022. - Sutra cijepljenje bez najave u Murskom Središću
Dnevno izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije za četvrtak, 20. siječnja 2022. - U Međimurju velik broj pozitivnih nalaza, no značajno smanjen broj hospitaliziranih osoba zahvaljujući procijepljenosti od gotovo 70%
Škole jednakih mogućnosti u Međimurskoj županiji – za 61 učenika s teškoćama u razvoju osigurano je 58 pomoćnika u nastavi i stručnih komunikacijskih posrednika
JAVNI POZIV za predlaganje kandidata za imenovanje članova Povjerenstva za zaštitu prava pacijenata u Međimurskoj županiji
Dnevno izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije za srijedu, 19. siječnja 2022. - Ove subote cijepljenje bez najave u Murskom Središću
Nazire se vizura budućeg Biciklističkog info centra s vidikovcem na Mađerkin bregu
POZIVNI NATJEČAJ za podnošenje prijedloga za dodjelu Nagrade «Zrinski» Međimurske županije za 2021. godinu
homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content