6.3 °C
1023.0 hPa
50 %

Čarolija božićnih blagdana u Domu za starije i nemoćne osobe u Čakovcu

Datum objave: 16. prosinca 2018.

U Domu za starije i nemoćne osobe u Čakovcu, više od tri desetljeća korisnici Doma pripremaju tradicionalnu izložbu božićnih radova koje izrađuju tijekom cijele godine.
Sati i sati rada uloženi su u naizgled male, ali posebne uratke kojima su ispričane najljepše životne priče, nacrtani nezaboravni događaji i isprepleteni brojni životni trenuci s kojima su se susreli.
Slike, unikatni radovi, pleteni predmeti, posebno napisane pjesme, jaslice…  dio su izložaka predstavljenih na tradicionalnoj božićnoj izložbi koju su, uz druženje s umirovljenicima i djelatnicima s posebnim zanimanjem u nazočnosti ravnateljice Štefice Martinez razgledali župan Međimurske županije Matija Posavec i pročelnica Upravnog odjela za zdravstvo i socijalnu skrb Sonja Tošić Grlač.
Uz pokoju ispričanu priču, osmijeh i druženje, međimurski župan svima je zaželio nezaboravne nadolazeće blagdane uz obilje zdravlja, druženja i mira jer „Božić nije samo doba godine. Božić je najljepši osjećaj radosti, svjetlosti i solidarnosti.


 

Dnevno izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije za nedjelju, 16. siječnja 2022. - Danas u Međimurju 216 pozitivnih nalaza, tijekom vikenda cijepljeno 245 osoba
Posljednji ispraćaj dugogodišnjeg načelnika Općine Orehovica i županijskog vijećnika Franje Bukala
Odavanjem počasti poginulim i nestalim braniteljima Međimurje obilježilo 30 godina od međunarodnog priznanja Republike Hrvatske
Dnevno izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije za subotu, 15. siječnja 2022. - Danas cijepljenje bez najave do 13:30 sati u Zavodu za javno zdravstvo MŽ i trijaži Županijske bolnice Čakovec
Nove vesele učionice za početak drugog polugodišta u Osnovnoj školi Štrigova
Dnevno izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije za petak, 14. siječnja 2022. - Sutra cijepljenje bez najave od 9 do 13:30 sati u Zavodu za javno zdravstvo MŽ i trijaži Županijske bolnice Čakovec
5. sjednica Odbora za izbor i imenovanja
Dnevno izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije za četvrtak, 13. siječnja 2022.
Obavijest o ispravku dijela Javnog natječaja za prodaju zemljišta na području poduzetničke zone „POSLOVNI PARK MEĐIMURJE“
Međimurje tijekom blagdana ostvarilo rast od 283% u dolascima i 250% u noćenjima u odnosu na prošlu godinu, treća smo najposjećenija destinacija kontinentalnog turizma
homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content