Čestitka župana Matije Posavca plesnom studiu Vivona

Datum objave: 6. studenoga 2018.

Župan Međimurske županije Matija Posavec, povodom osvojenih odličja na „World dance talents cup 2018.“, uputio je plesnom studiu Vivona slijedeću čestitku:

„Poštovane djevojčice,treneri,vodstvo Kluba,

načela Međimurki i Međimuraca su rad, trud, marljivost, zalaganje, a vi ste svojim primjerom još jednom sve to i potvrdili.  Vaših 5 zlatnih odličja i dvije posebno prepoznate, najbolje koreografije u kategoriji  „The best talents“ na održanom „World dance talents cup 2018.“ u talijanskom Bergamu, uspjeh je koji ćemo još dugo vremena pamtiti.
Od srca vam, ispred Međimurske županije i osobno čestitam na osvojenim odličjima.
Zahvaljujući vama i plesnom studiju „Vivona“, kojemu nesebično dajete bezbroj sati rada, satkanih od vaših snova, ali i velikog odricanja, postignuti rezultati su na ponos svima nama, ali i uzor budućim generacijama jer ste ovim velikim uspjehom postale dio svjetske plesne elite.
Sretan sam što u našem Međimurju, imamo plesni studio poput vašeg.
Želim vam i nadalje uspješan rad, puno inspiracije i kreativnih plesnih koraka , pomno osmišljenih koreografija za svih 135 članica PS „Vivona".
Uživajte i dalje, izvrsno radeći ono što volite i s ponosom predstavljajte Međimurje u Hrvatskoj i Svijetu.
Još jednom, primite iskrene čestitke.

Puno uspjeha u daljnjem radu.

S poštovanjem,

Ž U P A N
Matija Posavec, mag. ing.

Izvor fotografija: Plesni studio  Vivona