Međimurje Europska regija sporta za 2022.
0.3 °C
1030.0 hPa
77 %

U Lendavi proslavljen Dan općine

Datum objave: 26. listopada 2018.

U gradskoj Kazališnoj i koncertnoj dvorani 25. listopada 2018. održana je svečanost povodom 22. Dana Općine Lendava, prilikom koje su dodijeljena i općinska priznanja. 
Središnja tema ovogodišnje svečanosti bilo je predstavljanje i sjećanje na povijest Lendave. Kulturni program, koji je pod nazivom „Svjedoci vremena ”, pripremila su djeca iz lendavskog vrtića i dvojezične gimnazije. Gradonačelnik Općine Lendava mag. Anton Balažek u svom svečanom govoru dotaknuo se i važnih prekretnica koje su obilježile povijest Lendave te čestitao Dan Općine.
U završnom dijelu svečanosti dodijeljena su općinska priznanja, plakete i prigodne zahvalnice institucijama i pojedincima koji su pridonijeli ugledu i napretku općine. Nagradu Općine Lendava dobilo je i Hrvatsko kulturno društvo "Pomurje" za rad na području kulture i  turizma. 
Svečanosti je ispred Međimurske županije nazočila pročelnica Ureda za poslove župana Vesna Haluga. Nazočili su i gradonačelnik Murskog Središća Dražen Srpak te pročelnik Ureda gradonačelnika grada Čakovca David Vugrinec

Dnevno izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije za subotu, 22. siječnja 2022. - Danas cijepljenje bez najave u Murskom Središću
Javni poziv za uvid u spis predmeta - BORNA LULIĆ
Gospodarsko-socijalno vijeće Međimurske županije obilježava Dan socijalnog partnerstva
Dnevno izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije za petak, 21. siječnja 2022. - Sutra cijepljenje bez najave u Murskom Središću
Dnevno izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije za četvrtak, 20. siječnja 2022. - U Međimurju velik broj pozitivnih nalaza, no značajno smanjen broj hospitaliziranih osoba zahvaljujući procijepljenosti od gotovo 70%
Škole jednakih mogućnosti u Međimurskoj županiji – za 61 učenika s teškoćama u razvoju osigurano je 58 pomoćnika u nastavi i stručnih komunikacijskih posrednika
JAVNI POZIV za predlaganje kandidata za imenovanje članova Povjerenstva za zaštitu prava pacijenata u Međimurskoj županiji
Dnevno izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije za srijedu, 19. siječnja 2022. - Ove subote cijepljenje bez najave u Murskom Središću
Nazire se vizura budućeg Biciklističkog info centra s vidikovcem na Mađerkin bregu
POZIVNI NATJEČAJ za podnošenje prijedloga za dodjelu Nagrade «Zrinski» Međimurske županije za 2021. godinu
homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content