Međimurje Europska regija sporta za 2022.
0.4 °C
1028.0 hPa
51 %

Održana Skupština Pannon EGTS-a u Pečuhu

Datum objave: 26. listopada 2018.

U Pečuhu je 26.listopada 2018. održana Skupština Pannon EGTS-a kojoj je prethodila sjednica Predsjedništva.
Raspravljano je o statusu prijavljenih projekata te je jednoglasno prihvaćeno sudjelovanje na projektu "INTER VENTURES" vrijednosti 1.311.025 eura namijenjenih unapređenju prekogranične trgovine, obrta, malih i srednjih poduzeća te projekt CROSS MARKET, namijenjen smanjenju ograničenja prodaje poljoprivrednih proizvoda malih proizvođača i OPG-a vrijednosti 200.000 eura.
Također, prihvaćen je i prijedlog osnivanja podružnica Pannon EGTS-a u Međimurskoj i Osječko baranjskoj županiji dok je za potpredsjednika izabran Darko Sobota iz Koprivničko-križevačke te Emina Kovač iz Virovitičko-podravske županije. Izvješće o radu je podnio direktor Pannon EGTS-a. U članstvo je primljeno Sveučilište iz Kapošvara, a interes za članstvo iskazala je Varaždinska županija čiji su predstavnici nazočili Skupštini. Ispred Međimurske županije Skupštini je nazočila pročelnica Ureda za poslove župana Vesna Haluga koja je iznijela prijedlog unapređenja organizacijske strukture Pannon EGTS-a što je prihvaćeno te je dogovoreno da se pristupi izradi dokumenata za sljedeću Skupštinu. 


 

Dnevno izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije za subotu, 22. siječnja 2022. - Danas cijepljenje bez najave u Murskom Središću
Javni poziv za uvid u spis predmeta - BORNA LULIĆ
Gospodarsko-socijalno vijeće Međimurske županije obilježava Dan socijalnog partnerstva
Dnevno izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije za petak, 21. siječnja 2022. - Sutra cijepljenje bez najave u Murskom Središću
Dnevno izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije za četvrtak, 20. siječnja 2022. - U Međimurju velik broj pozitivnih nalaza, no značajno smanjen broj hospitaliziranih osoba zahvaljujući procijepljenosti od gotovo 70%
Škole jednakih mogućnosti u Međimurskoj županiji – za 61 učenika s teškoćama u razvoju osigurano je 58 pomoćnika u nastavi i stručnih komunikacijskih posrednika
JAVNI POZIV za predlaganje kandidata za imenovanje članova Povjerenstva za zaštitu prava pacijenata u Međimurskoj županiji
Dnevno izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije za srijedu, 19. siječnja 2022. - Ove subote cijepljenje bez najave u Murskom Središću
Nazire se vizura budućeg Biciklističkog info centra s vidikovcem na Mađerkin bregu
POZIVNI NATJEČAJ za podnošenje prijedloga za dodjelu Nagrade «Zrinski» Međimurske županije za 2021. godinu
homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content