-1.4 °C
1025.0 hPa
80 %

Održan 13. Sportski susret umirovljenika

Datum objave: 20. listopada 2018.

Već tradicionalno u  Gornjoj Dubravi, u organizaciji Saveza udruga umirovljenika i starijih osoba Međimurske županije, organiziran je 13. sportski susret umirovljenika na kojem su sudjelovali umirovljenici iz Preloga, Ivanovca, Čakovec-juga, Gornjeg Hrašćana i PU Međimurske.  Smijeh, sreća i natjecateljski duh osjetio se u pet kategorija, a to su streljaštvo – zračna puška, šah i viseća kuglaona za žene i muškarce , pikado za žene i  kartanje bele za sve prisutne.
Predsjednik Saveza udruga umirovljenika i starijih osoba Međimurske županije Jožef Pfeifer, zahvalio je na suradnji Međimurskoj županiji koja podržava rad udruga umirovljenika te je poželio svim svojim kolegama prekrasno popodne i nezaboravno druženje.
Zamjenik gradonačelnika grada Čakovca Zoran Vidović istaknuo je dobru suradnju sa Udrugama umirovljenika ponudivši partnerstvo i suradnju i u budućim projektima.
Župan Međimurske županije Matija Posavec prisutnim natjecateljima poželio je mnogo sportske sreće, zdravlja, osmijeha i nezaboravnog druženja, pohvalivši Savez udruga koji za svoje članove organiziraju ovakva ugodna druženja.
Na ovogodišnjim sportskim susretima umirovljenika najbolja je Udruga umirovljenika Ivanovec, potom Udruga umirovljenika Gornji Hrašćan, dok su trećeplasirani umirovljenici PU Međimurske.


 

Dnevno izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije za nedjelju, 16. siječnja 2022. - Danas u Međimurju 216 pozitivnih nalaza, tijekom vikenda cijepljeno 245 osoba
Posljednji ispraćaj dugogodišnjeg načelnika Općine Orehovica i županijskog vijećnika Franje Bukala
Odavanjem počasti poginulim i nestalim braniteljima Međimurje obilježilo 30 godina od međunarodnog priznanja Republike Hrvatske
Dnevno izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije za subotu, 15. siječnja 2022. - Danas cijepljenje bez najave do 13:30 sati u Zavodu za javno zdravstvo MŽ i trijaži Županijske bolnice Čakovec
Nove vesele učionice za početak drugog polugodišta u Osnovnoj školi Štrigova
Dnevno izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije za petak, 14. siječnja 2022. - Sutra cijepljenje bez najave od 9 do 13:30 sati u Zavodu za javno zdravstvo MŽ i trijaži Županijske bolnice Čakovec
5. sjednica Odbora za izbor i imenovanja
Dnevno izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije za četvrtak, 13. siječnja 2022.
Obavijest o ispravku dijela Javnog natječaja za prodaju zemljišta na području poduzetničke zone „POSLOVNI PARK MEĐIMURJE“
Međimurje tijekom blagdana ostvarilo rast od 283% u dolascima i 250% u noćenjima u odnosu na prošlu godinu, treća smo najposjećenija destinacija kontinentalnog turizma
homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content