Menu
Europska regija sporta 2022.
|
Visit Međimurje

Regionalna konferencija Međimurske županije - 16. listopada 2018.

Datum objave: 5. listopada 2018.

Međimurska županija, Poslovni dnevnik i Hrvatska zajednica županija pozivaju Vas na Regionalnu konferenciju Međimurske županije koja će se održati u utorak, 16. listopada 2018. godine u Termama Sv. Martin (Izvorska 3, 40313, Sveti Martin na Muri) s početkom u 10 sati.
Na konferenciji će se održati intervju „1 na 1“ s ministrom uprave Lovrom Kuščevićem, prezentacija: „Ulaganja Međimurske županije u ključna područja razvoja“, tribina župana središnje i sjeverozapadne Hrvatske, te panel diskusija na temu: “Razvoj i perspektive turizma  u  Međimurskoj županiji s naglaskom na privlačenje EU sredstava”.
Molimo Vas da svoj dolazak potvrdite najkasnije do 12. listopada 2018. godine na:
link http://poslovni.hr/prijava-medjimurje;
na e-mail adresu poslovni-uzlet@poslovni.hr ;
ili na broj telefona 01 6326 030
PROGRAM:

homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content