Međimurje Europska regija sporta za 2022.
-1.5 °C
1025.0 hPa
37 %

Skupina „Loptica“ iz Dječjeg vrtića Cipelica posjetila Međimursku županiju u povodu Dječjeg tjedna

Datum objave: 4. listopada 2018.

Mališani skupine "Loptica" iz Dječjeg vrtića Cipelica posjetili su Međimursku županiju u povodu Dječjeg tjedna koji traje od 1. do 7. listopada. Ugostio ih je župan Međimurske županije Matija Posavec, uz pomoćnicu pročelnika Upravnog odjela za obrazovanje, kulturu i sport dr.sc. Blaženku Novak. Djevojčice i dječaci županu su poklonili svoje crteže na kojima su nacrtali motive Međimurja, a otpjevali su i nekoliko međimurskih pjesama.
 U pratnji svojih odgajateljica Radojke Magić, Grozdane Goričanec i pripravnice Monike Fabić, znatiželjno su razgledali vijećnicu i prostorije Županije. Dobro su se snašli i u ulozi malih vijećnika te su pripremili mnoga pitanja, na koja su njihovi domaćini rado odgovorili. Župan Posavec ispričao im je kao izgleda njegov radni dan, a zauzvrat je saznao kako izgleda njihova svakodnevnica u vrtiću. Ugodno druženje zaključeno je zajedničkom fotografijom za uspomenu.


 

Javni poziv za uvid u spis predmeta - BORNA LULIĆ
Gospodarsko-socijalno vijeće Međimurske županije obilježava Dan socijalnog partnerstva
Dnevno izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije za petak, 21. siječnja 2022. - Sutra cijepljenje bez najave u Murskom Središću
Dnevno izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije za četvrtak, 20. siječnja 2022. - U Međimurju velik broj pozitivnih nalaza, no značajno smanjen broj hospitaliziranih osoba zahvaljujući procijepljenosti od gotovo 70%
Škole jednakih mogućnosti u Međimurskoj županiji – za 61 učenika s teškoćama u razvoju osigurano je 58 pomoćnika u nastavi i stručnih komunikacijskih posrednika
JAVNI POZIV za predlaganje kandidata za imenovanje članova Povjerenstva za zaštitu prava pacijenata u Međimurskoj županiji
Dnevno izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije za srijedu, 19. siječnja 2022. - Ove subote cijepljenje bez najave u Murskom Središću
Nazire se vizura budućeg Biciklističkog info centra s vidikovcem na Mađerkin bregu
POZIVNI NATJEČAJ za podnošenje prijedloga za dodjelu Nagrade «Zrinski» Međimurske županije za 2021. godinu
Međimurska županija u 2021. godini za poljoprivredu izdvojila gotovo 4 milijuna, od toga 1,7 milijuna za potpore male vrijednosti poljoprivrednicima
homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content