Menu
Europska regija sporta 2022.
|
Visit Međimurje

Natječaj za tip operacije 9.1.1. “Uspostava proizvođačkih grupa i organizacija”

Datum objave: 20. rujna 2018.

Agencija za plaćanja u poljoprivredi, ribarstvu i ruralnom razvoju objavila je 19. rujna 2018. Natječaj za provedbu Mjere 9, podmjere 9.1 »Uspostava grupa i organizacija proizvođača u poljoprivrednom i šumarskom sektoru« provedba tipa operacije 9.1.1 »Uspostava proizvođačkih grupa i organizacija«.
Za potporu u okviru tipa operacije 9.1.1 prihvatljive su proizvođačke organizacije koje su priznate od 1. siječnja 2014. godine i kojima je odobren poslovni plan od strane Ministarstva poljoprivrede, Povjerenstva za odobravanje poslovnih planova proizvođačkih organizacija unutar Mjere 9 „Uspostava proizvođačkih grupa i organizacija“ iz Programa ruralnog razvoja RH.
Potpora se odobrava na razdoblje do pet godina u maksimalnom iznosu do 500.000 eura, odnosno maksimalno do 100.000 eura godišnje u protuvrijednosti u kunama.
 
Zahtjev za potporu može se popunjavati i podnositi u AGRONET-u od 18. listopada 2018. godine od 12:00 sati do 19. studenog 2018. godine do 12:00 sati.
 
Više: https://www.apprrr.hr/objavljen-natjecaj-za-tip-operacije-9-1-1-uspostava-proizvodackih-grupa-i-organizacija/

homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content