Poziv za uključivanje u kampanju „Pješke ili biciklom na posao, druženje i rekreaciju…“

Datum objave: 6. rujna 2018.

Kampanja traje od 03.-23. rujna 2018. godine, namijenjena je punoljetnim osobama s prebivalištem u Međimurskoj županiji, a ima za cilj potaknuti stanovništvo da pješače i voze bicikl u svrhu transporta, rekreacije ili sportskih aktivnosti te tako zadovolje preporučenu razinu tjelesne aktivnosti umjerenog intenziteta od 2,5 sata tjedno.
Organizatori kampanje su Zavod za javno zdravstvo Međimurske županije i Gradski bazeni „Marija Ružić“ Čakovec.
Više o ciljevima kampanje, pravilima sudjelovanja i nagradama pročitajte u pozivu za uključivanje koji je u prilogu, kao i prijavnice za uključenje:
Pješke ili biciklom na posao 2018. godine, poziv za uključivanje (pdf)
PJEŠKE ili BICIKLOM NA POSAO 2018-prijavnica, POJEDINAČNO (pdf)
PJEŠKE ili BICIKLOM NA POSAO 2018-prijavnica, TVRTKE (pdf)