Međimurje Europska regija sporta za 2022.
-0.6 °C
1025.0 hPa
54 %

Obavijest o zatvaranju Javnog poziva za dodjelu sredstava fonda za sufinanciranje provedbe EU projekata na regionalnoj i lokalnoj razini za 2018. godinu

Datum objave: 6. rujna 2018.

Ministarstvo regionalnoga razvoja i fondova Europske unije objavilo je 1. kolovoza 2018. godine Javni poziv za dodjelu sredstava Fonda za sufinanciranje provedbe EU projekata na regionalnoj i lokalnoj razini za 2018. godinu.        
Točkom VII. Javnog poziva navedeno je da će se Zahtjevi za dodjelu sredstava Fonda zaprimati od 16. kolovoza  2018. godine do iskorištenja sredstava planiranih za 2018. godinu, a najkasnije do 15. prosinca 2018. godine.
Sukladno naprijed navedenom, obavještavamo sve podnositelje Zahtjeva da je s danom 4. rujna 2018. ukupan iznos zatraženih sredstava u okviru ovog Javnog poziva dosegnuo planirani iznos raspoloživih sredstva Fonda za sufinanciranje provedbe EU projekata na regionalnoj i lokalnoj razini za 2018. godinu te se isti smatra zatvorenim.
Svi zahtjevi poslani nakon 4. rujna 2018. neće biti uzeti u razmatranje.
 
Više : https://razvoj.gov.hr/UserDocsImages/O%20ministarstvu/Pristup%20informacijama/Javni%20pozivi%20i%20natje%C4%8Daji/Obavijest%20o%20zatvaranju%20Javnog%20poziva%20za%20dodjelu%20sredstava_4_9_2018.pdf

Dnevno izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije za četvrtak, 20. siječnja 2022. - U Međimurju velik broj pozitivnih nalaza, no značajno smanjen broj hospitaliziranih osoba zahvaljujući procijepljenosti od gotovo 70%
Škole jednakih mogućnosti u Međimurskoj županiji – za 61 učenika s teškoćama u razvoju osigurano je 58 pomoćnika u nastavi i stručnih komunikacijskih posrednika
JAVNI POZIV za predlaganje kandidata za imenovanje članova Povjerenstva za zaštitu prava pacijenata u Međimurskoj županiji
Dnevno izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije za srijedu, 19. siječnja 2022. - Ove subote cijepljenje bez najave u Murskom Središću
Nazire se vizura budućeg Biciklističkog info centra s vidikovcem na Mađerkin bregu
POZIVNI NATJEČAJ za podnošenje prijedloga za dodjelu Nagrade «Zrinski» Međimurske županije za 2021. godinu
Međimurska županija u 2021. godini za poljoprivredu izdvojila gotovo 4 milijuna, od toga 1,7 milijuna za potpore male vrijednosti poljoprivrednicima
Dnevno izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije za utorak, 18. siječnja 2022.
POZIV na uvid ELABORAT GOSPODARENJA OTPADOM - AB METAL PROMET d.o.o. Belica
Međimurski vrtićanci i školarci imat će priliku od najranije dobi istraživati i promišljati o STEM-u kroz europski projekt vrijedan 3 milijuna kuna
homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content