Međimurje Europska regija sporta za 2022.
0.3 °C
1028.0 hPa
55 %

Vesela škola nogometa u Malom Mihaljevcu

Datum objave: 21. kolovoza 2018.

Više od 175 djevojčica i dječaka od 2 do 12 godina u narednim danima družit će se na nogometnom igralištu u Malom Mihaljevcu, a zahvaljujući Udruzi mladih Mali Mihaljevec i Mihovljan koji već šesti put organiziraju Veselu školu nogometa.
Mališani iz svih dijelova Međimurja koji će sudjelovati na 6. „Veseloj školi nogometa“ biti će raspoređeni u grupe koje su složene po različitim dobnim skupinama,a dok će se sa njima baviti mladi iz spomenutih Udruga koji su educirani treneri. Zabavna škola nogometa sastoji se od 12 kategorija te ih se najviše njih svodi na loptu i samu koordinaciju tijela.  Ujedno, tijekom utorka polaznici škole upoznat će se sa svakodnevnim radom vatrogasaca, a dok će u srijedu djelatnici policije prikazati atraktivne vježbe kako bi se djevojčicama i dječacima približio rad policijskih službenika.
Župan Međimurske županije Matija Posavec, pohvalio je inicijativu mladih iz Udruge Mali Mihaljevec i Mihovljan koji brinu i educiraju naše najmlađe sugrađane, a ujedno ovakvim projektima su primjer svima žiteljima Međimurja, ali i Hrvatske. Međimurski župan ovom prilikom je otvorio 6. Veselu školu nogometa.
Načelnik Općine Sveti Juraj na Bregu Anđelko Nagrajsalović, pohvalio je te podržao organizaciju vesele škole nogometa i mlade iz udruga Mali Mihaljevec i Mihovljan koji su sa svojim radom primjer svima.
Filip Mikulaj, predsjednik udruge mladih Mali Mihaljevec rekao je kako je sretan što se samo na otvaranju pridružilo 160 djece te je siguran kako će u narednim danima kroz veselu školu nogometa u proći i više od 300 djece te je zahvalio pokroviteljima na nesebičnoj podršci.
Vesela škola nogometa je besplatna zahvaljujući pokroviteljima: Međimurska županija, Općina Sveti Juraj na Bregu, Općina Šenkovec, Mjesni odbor Mihovljan, Prima – biro i Proming.
Organizatori Vesele škole nogometa su Udruga mladih Mali Mihaljevec i Udruga mladih Mihovljan, dok su suorganizatori Udruga žena Mali Mihaljevec, DVD Mali Mihaljevec i NK Mali Mihaljevec.

Dnevno izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije za subotu, 22. siječnja 2022. - Danas cijepljenje bez najave u Murskom Središću
Javni poziv za uvid u spis predmeta - BORNA LULIĆ
Gospodarsko-socijalno vijeće Međimurske županije obilježava Dan socijalnog partnerstva
Dnevno izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije za petak, 21. siječnja 2022. - Sutra cijepljenje bez najave u Murskom Središću
Dnevno izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije za četvrtak, 20. siječnja 2022. - U Međimurju velik broj pozitivnih nalaza, no značajno smanjen broj hospitaliziranih osoba zahvaljujući procijepljenosti od gotovo 70%
Škole jednakih mogućnosti u Međimurskoj županiji – za 61 učenika s teškoćama u razvoju osigurano je 58 pomoćnika u nastavi i stručnih komunikacijskih posrednika
JAVNI POZIV za predlaganje kandidata za imenovanje članova Povjerenstva za zaštitu prava pacijenata u Međimurskoj županiji
Dnevno izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije za srijedu, 19. siječnja 2022. - Ove subote cijepljenje bez najave u Murskom Središću
Nazire se vizura budućeg Biciklističkog info centra s vidikovcem na Mađerkin bregu
POZIVNI NATJEČAJ za podnošenje prijedloga za dodjelu Nagrade «Zrinski» Međimurske županije za 2021. godinu
homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content