-1.7 °C
1028.0 hPa
62 %

Klara Škvorc i Iva Hranilović državne prvakinje u odbojci na pijesku!

Datum objave: 11. kolovoza 2018.

Državna završnica „22. Plazma Sportskih igara mladih“ održala se i ove godine u Splitu. Djeca osnovnoškolskog i srednjoškolskog uzrasta natjecala su se u desetak sportova među kojima su sudjelovali i sportaši iz Međimurja.

Na državnoj završnici odbojke na pijesku u kategoriji 2003. godište i mlađi, Klara Škvorc iz Ferketinca i Iva Hranilović iz Peklenice osvojile su zlatne medalje i titulu državnih prvakinja. Klara i Iva članice su Odbojkaškog kluba „Plavi“ iz Peklenice pod vodstvom trenera Jurice Novaka, a zahvaljujući ostvarenom prvom mjestu plasirale su se na veliko međunarodno finale koje će se održati u Splitu krajem kolovoza. Ondje će se pobjednici državnih završnica iz Hrvatske, Srbije i Bosne i Hercegovine natjecat za titulu najboljih.

Čestitke Klari i Ivi na osvojenim medaljama te puno uspjeha u budućim sportskim aktivnostima!

 

Nikad veći broj programa povodom Noći muzeja u Međimurju, u manifestaciju se po prvi puta uključili Riznica Međimurja, Centar dr. Rudolf Steiner i Ekomuzej Međimurje malo
Kad se slože međimurske ruke – investicijom vrijednom 4 milijuna kuna u rekordnom roku rekonstruiran Odjel abdominalne i dječje kirurgije Županijske bolnice Čakovec na radost djelatnika te velikih i malih pacijenata
Dnevno izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije za petak, 28. siječnja 2022. - Sutra od 9:00 sati cijepljenje bez najave u trijaži Županijske bolnice Čakovec i u Zavodu za javno zdravstvo Međimurske županije
Šef Misije Veleposlanstva Australije Andrea Biggi u radnom posjetu pohvalio potencijal Međimurja
27. siječnja – Međunarodni dan sjećanja na žrtve holokausta
Dnevno izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije za četvrtak, 27. siječnja 2022.
Međimurska županija podržava sve projekte s ciljem razvoja Donje Dubrave
Karatisti Karate kluba Globus među najboljima u svijetu
Dnevno izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije za srijedu, 26. siječnja 2022.
Županijska bolnica Čakovec uspješna nastavna baza studentima medicine, župan Posavec – ovu priliku iskoristit ćemo da pokažemo kvalitetu zdravstvenog sustava u Međimurju i zadržimo liječnike u našoj županiji
homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content