Menu
Europska regija sporta 2022.
|
Visit Međimurje

Izmijenjen indikativni godišnji plan za 2018. godinu iz Operativnog programa „Konkurentnost i kohezija“

Datum objave: 26. srpnja 2018.

Ministarstvo regionalnoga razvoja i fondova Europske unije krajem prošle godine objavilo je dokument s popisom poziva za dostavu projektnih prijedloga iz Operativnog programa Konkurentnost i kohezija 2014. – 2020. koji se tijekom 2018. godine planiraju raspisati u područjima znanosti i tehnologije, istraživanja i razvoja inovacija, jačanja konkurentnosti malih i srednjih poduzetnika, povezivanja i mobilnosti, zaštite okoliša, obrazovanja, energetske učinkovitosti, obnove i očuvanja prirodne i kulturne baštine te ostalim sektorima.
Dana 20.7.2018. objavljena je sedma izmjena indikativnog plana.
Izmijenjeni indikativni godišnji plan Poziva na dostavu projektnih prijedloga sufinanciranih iz Operativnog programa “Konkurentnost i kohezija” 2014. – 2020. za 2018.g. možete preuzeti OVDJE.

homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content