Menu
Europska regija sporta 2022.
|
Visit Međimurje

Potpisan ugovor za novih 10,3 milijuna kuna iz EU fondova!

Datum objave: 16. srpnja 2018.

U ponedjeljak, 16. srpnja 2018. godine, u Rastokama, Slunju, upriličeno je svečano potpisivanje ugovora o dodjeli bespovratnih sredstava za projekt „Med dvemi vodami“, prijavljenog na Poziv za dostavu projektnih prijedloga „Promicanje održivog razvoja prirodne baštine“.  Ugovor su potpisali ministrica Regionalnog razvoja i fondova EU Gabrijela Žalac i ravnatelj Javne ustanove za prirodu Međimurske županije Siniša Golub, uz nazočnost župana Međimurske županije Matije Posavca, koordinatorice projekta iz REDEA-e Petre Pavičić i stručnog suradnika Javne ustanove Zorana Šardija, ravnatelja Središnje Agencije za ugovaranje i financiranje EU projekata Tomislava Petrica i pomoćnika ministrice MRRFEU Dragana Jelića.
Projekt Med dvema  vodami“, ukupne je vrijednosti više od 12 milijuna kuna koje u 85% financiraju fondovi EU, a ostatak financira Međimurska županija.
Projektom će se rekonstruirati prostori Javne ustanove u Križovcu, „Matulov grunt“ u Frkanovcu i urediti Ekoturistička staza „Svetomartinska Mura“.
Pojedinosti o značaju i sadržaju samog projekta biti će predstavljene na konferenciji za novinare ove srijede, 18. srpnja 2018. godine.  
[ngg_images source="galleries" container_ids="1692" display_type="photocrati-nextgen_basic_thumbnails" override_thumbnail_settings="1" thumbnail_width="120" thumbnail_height="90" thumbnail_crop="1" images_per_page="100" number_of_columns="0" ajax_pagination="0" show_all_in_lightbox="0" use_imagebrowser_effect="0" show_slideshow_link="0" slideshow_link_text="[Prikaz slika]" order_by="imagedate" order_direction="DESC" returns="included" maximum_entity_count="500"]

homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content