Rezultati o udrugama koje su zadovoljile ili nisu zadovoljile norme Javnog poziva za sufinanciranje športskih programa i projekata

Datum objave: 10. srpnja 2018.

Povjerenstvo za odabir športskih programa i projekata koji će biti sufinancirani iz sredstava Proračuna Međimurske županije za 2018. godinu, na svojoj prvoj sjednici utvrdilo je kako su na Javni poziv za sufinanciranje športskih programa i projekata koji će dobiti potporu iz Proračuna Međimurske županije za 2018. godinu, pristiglo 46 prijava.
Od pristiglih prijava, norme iz Javnog poziva zadovoljila je 31 udruga sa podnesenim prijavama, dok 14 udruga sa podnesenim prijavama nije zadovoljilo norme iz Javnog poziva ili su programi/projekti financirani po drugim osnovama.
Norme iz Javnog poziva zadovoljile su sljedeće udruge (prijave) te su upućene na ocjenjivanje:
1. ŽENSKI NOGOMETNI KLUB „KATARINA ZRINSKI“, ČAKOVEC
30. MEĐIMURSKI NOGOMETNI SAVEZ, ČAKOVEC
31. SAVEZ SPORTSKIH RIBOLOVNIH DRUŠTAVA MŽ, ČAKOVEC
32. NOGOMETNI KLUB „MEĐIMUREC“, DUNJKOVEC – PRETETINEC
Norme iz Javnog poziva nisu zadovoljile sljedeće udruge (prijave) te nisu upućene na ocjenjivanje iz popratno navedenih razloga:
1. NOGOMETNA ŠKOLA DINAMO DOMAŠINEC – prijavna dokumentacija nije kompletna te je prijavljeni program sufinanciran po drugoj osnovi, stoga se prijava odbacuje.
2. FITNESS KLUB „IN“, PRELOG – udruga u trenutku prijave te do zaključenja javnog poziva nije u mandatu, stoga prijava nije pravovaljana i odbacuje se.
3. UDRUGA LAGANINI PRELOG – prijavna dokumentacija nije kompletna, udruga u trenutku prijave te do zaključenja javnog poziva nije u mandatu, stoga prijava nije pravovaljana i odbacuje se.
4. KUGLAČKI KLUB „ZANATLIJA“ ČAKOVEC – udruga ne zadovoljava norme (članak. 1., 2., 6., 28., 29., 30., 33. i 37.) iz Zakona o financijskom poslovanju i računovodstvu neprofitnih organizacija, stoga prijava nije pravovaljana i odbacuje se.
5. TENISKI KLUB FRANJO PUNČEC – udruga kandidirala dva projekta, što nije sukladno normama iz javnog poziva, stoga se prijava odbacuje.
6. NOGOMETNI KLUB POLET SVETI MARTIN NA MURI – prijavna dokumentacija nije kompletna te je prijavljeni program sufinanciran po drugoj osnovi, stoga se prijava odbacuje.
7. NOGOMETNI KLUB PODTUREN – prijavljeni program sufinanciran je po drugoj osnovi, stoga se prijava odbacuje.
8. PLANINARSKO DRUŠTVO „PRELOG“ PRELOG – prijavna dokumentacija nije kompletna te su kandidirani samo neizravni troškovi, što nije sukladno normama javnog poziva, stoga se prijava odbacuje.
9. NOGOMETNI KLUB „MLADOST“ IVANOVEC – prijavna dokumentacija nije kompletna te udruga ne zadovoljava norme (članak. 1., 2., 6., 28., 29., 30., 33. i 37.) iz Zakona o financijskom poslovanju i računovodstvu neprofitnih organizacija, stoga se prijava odbacuje.
10. NOGOMETNA ŠKOLA „SLOGA“ ČAKOVEC - udruga u trenutku prijave te do zaključenja javnog poziva nije u mandatu, stoga prijava nije pravovaljana, prijavna dokumentacija nije kompletna te je prijavljeni program sufinanciran po drugoj osnovi, iz navedenih razloga prijava se odbacuje.
11. SPELEOLOŠKA UDRUGA „MEĐIMURJE“ ČAKOVEC - prijavna dokumentacija nije kompletna, stoga se prijava odbacuje.
12. ŠKOLA NOGOMETA „PETICA“ MACINEC – prijava nije pristigla u propisanom roku te prijavna dokumentacija nije kompletna, stoga se prijava odbacuje.
13. PLESNI KLUB D&D VARAŽDIN - prijava nije pristigla u propisanom roku te prijavna dokumentacija nije kompletna, stoga se prijava odbacuje.
14. NOGOMETNI KLUB „NAPRIJED“ CIRKOVLJAN - prijava nije pristigla u propisanom roku te prijavna dokumentacija nije kompletna, stoga se prijava odbacuje.
Povjerenstvo će ovaj zapisnik objaviti na službenim web stranicama Međimurske županije te dostaviti svim udrugama koje su podnijele prijavu na Javni poziv za sufinanciranje športskih programa i projekata koji će dobiti potporu iz Proračuna Međimurske županije za 2018. godinu, putem elektroničke pošte (na adresu elektroničke pošte navedenu u prijavnom obrascu), sukladno točkama 4., 5. i 8. Javnog poziva. Ujedno, povjerenstvo će evaluirati prijave koje su zadovoljile norme iz Javnog poziva te dostaviti županu prijedlog iznosa sufinanciranja za svaki pojedini program ili projekt.