Menu
Europska regija sporta 2022.
|
Visit Međimurje

Hrvatska turistička zajednica odobrila 615 000 kuna za 13 projekata

Datum objave: 2. srpnja 2018.

Hrvatska turistička zajednica odlučila je financijski poduprijeti projekte i manifestacije od turističkog značaja, te je u Međimurskoj županiji odobreno sveukupno 615 000 kuna za slijedeće projekte i manifestacije.
Najveći pojedinačni iznosi odobreni su Turističkoj zajednici Međimurske županije za projekte „Cycle in a Network 2.0“ – 170 000 kuna, i projektu „Riznica Međimurja“ – 120 000 kuna. Slijedi, manifestacija „Porcijunkulovo“ za koju je Turističkoj zajednici grada Čakovca odobreno 100 000 kuna. Turistička zajednica Murskog Središća prijavila je projekt „Rudarsko murske staze“ za što je odobreno 40 000 kuna, dok je Turističkoj zajednici Međimurske županije za manifestaciju „Urbanovo“ odobreno 30 000 kuna. Projekt uređenja povijesne zbirke „Štrekari“ koju provodi TZ Općine Nedelišće bit će sufinanciran sa 25 000 kuna, dok je 5 manifestacija dobilo po 20 000 kuna. To su „Sajam cvijeća“ u Prelogu, „Martinje“ u Svetom Martinu na Muri, „Štrigovske noći“ u Štrigovi, „Forestland“ na području Općine Sveti Juraj na Bregu, „Europsko prvenstvo u Disc golfu“ u Toplicama Sveti Martin, te „Dani Zrinskih“ Međimurske županije. Projekt „Winter story of Forestland“ bit će sufinanciran sa 10 000 kuna. 
 

homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content