Menu
Europska regija sporta 2022.
|
Visit Međimurje

Podmjera 19.3. »Priprema i provedba aktivnosti suradnje LAG-a« za provedbu aktivnosti vezanih uz međuteritorijalne i transnacionalne projekate suradnje.

Datum objave: 28. lipnja 2018.

Obljavljen je natječaj za provedbu podmjere 19.3. »Priprema i provedba aktivnosti suradnje LAG-a« – provedba tipa operacije 19.3.2. »Provedba aktivnosti projekta suradnje«, a sve u okviru mjere 19 »Potpora lokalnom razvoju u okviru inicijative LEADER (CLLD – lokalni razvoj pod vodstvom Zajednice)« iz Programa ruralnog razvoja Republike Hrvatske za razdoblje 2014. – 2020.
Prihvatljivi korisnici su odobreni LAG-ovi za programsko razdoblje 2014. – 2020. i lokalna, javno-privatna partnerstva koja provode neki oblik lokalne razvojne strategije u skladu s člankom 44. stavkom 2. Uredbe (EU) br. 1305/2013.
Prihvatljivi troškovi su troškovi organizacija događaja (sastanaka, radionica, konferencija i sl.), putnih troškova, troškovi usluga, građenja/opremanja građevine i nabave opreme te nematerijalni troškovi, a koji moraju biti vezani za provedbu aktivnosti međuteritorijalnih i transnacionalnih projekata suradnje.
Ukupan iznos raspoloživih sredstava javne potpore iznosi 18.000.000,00 HRK. Intenzitet potpore može iznositi do 100% prihvatljivih troškova projekta suradnje.
Podnošenje Zahtjeva za potporu je u razdoblju od 18. srpnja 2018. godine do 31. prosinca 2018. godine.
Više o natječaju možete pročitati ovdje.

homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content