Menu
Europska regija sporta 2022.
|
Visit Međimurje

Umirovljenici iz Međimurja proslavili 50, odnosno 60 godina braka!

Datum objave: 22. lipnja 2018.

I ove su se godine, sada već tradicionalno u organizaciji Matice umirovljenika Međimurske županije u Gornjoj Dubravi u kavani „K Jeleni“ okupili parovi koji slave svojih 50, odnosno 60 godina braka. Zajedništvo, topla riječ, osmijeh bila je prilika da se prisjete svog bogatog zajedničkog života uz međusobno druženje više od 200 članica i članova Matice umirovljenika iz cijelog Međimurja.
Kao i svake godine, lijepom gestom ,razveselio ih je međimurski župan Matija Posavec koji je osobno čestitao svakom paru, poklonivši damama crvenu ružu.
U zabavnom dijelu programa, goste je razveselio nastup pjevačkog zbora Udruge umirovljenika iz Nedelišća, a dok je predsjednica Matice umirovljenika Međimurske županije Nada Lovrec čitala pjesme međimurske spisateljice Rajke Trokter.
[ngg_images source="galleries" container_ids="1661" display_type="photocrati-nextgen_basic_thumbnails" override_thumbnail_settings="1" thumbnail_width="120" thumbnail_height="90" thumbnail_crop="1" images_per_page="100" number_of_columns="0" ajax_pagination="0" show_all_in_lightbox="0" use_imagebrowser_effect="0" show_slideshow_link="0" slideshow_link_text="[Prikaz slika]" order_by="imagedate" order_direction="DESC" returns="included" maximum_entity_count="500"]

homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content