Međimurje Europska regija sporta za 2022.
-0.2 °C
1032.0 hPa
77 %

Otvoren je novi natječaj za operaciju 7.4.1. – Ulaganja u pokretanje, poboljšanje ili proširenje lokalnih temeljnih usluga za ruralno stanovništvo, uključujući slobodno vrijeme i kulturne aktivnosti te povezanu infrastrukturu.

Datum objave: 13. lipnja 2018.

Agencija za plaćanja u poljoprivredi, ribarstvu i ruralnom razvoju objavila je danas, 12. lipnja 2018. godine novi natječaj za operaciju 7.4.1.  – Ulaganja u pokretanje, poboljšanje ili proširenje lokalnih temeljnih usluga za ruralno stanovništvo, uključujući slobodno vrijeme i kulturne aktivnosti te povezanu infrastrukturu, vrijedan 1.000.000.000 kuna, a 500 milijuna kuna od toga iznosa namijenjeno je isključivo izgradnji, rekonstrukciji i opremanju dječjih vrtića.
Prihvatljivi korisnici: JLS-ovi, trgovačka društva u većinskom vlasništvu JLS-ova, javne ustanove neprofitnog karaktera, udruge koje se bave humanitarnim i društvenim djelatnostima, vjerske zajednice te lokalne akcijske grupe.
Broj projekata po korisniku: jedan (isti) korisnik može podnijeti najviše dva zahtjeva za potporu.
Prihvatljivi projekti po sektorima su:

  1. SEKTOR – DJEČJI VRTIĆI
  2. SEKTOR – ZAJEDNIČKI VATROGASNI DOMOVI
  3. SEKTOR – LOKALNA INFRASTRUKTURA

Svi projekti provode se u naseljima do 5.000 stanovnika.
Prihvatljivi troškovi su: građenje (izgradnja ili rekonstrukcija), kupnja opreme za građevine, opći troškovi te kupnja ili razvoj računalnih programa.
Visina i intenzitet potpore:  najniža vrijednost potpore iznosi 15.000 EUR, a najviša vrijednost potpore iznosi 1.000.000 EUR u kunskoj protuvrijednosti. Najniža ukupna vrijednosti projekta iznosi 15.000 EUR, dok najviša ukupna vrijednost projekta iznosi do 1.250.000 EUR u kunskoj protuvrijednosti.
Intenzitet potpore ovisi o razvrstavanju jedinica lokalne samouprave.
Prijave na novi natječaj za tip operacije 7.4.1. zaprimat će se od 2. kolovoza do 14. rujna 2018. godine.
Više informacija možete pronaći OVDJE.

Dnevno izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije za nedjelju, 23. siječnja 2022. - Tijekom vikenda cijepljeno 485 osoba
Dnevno izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije za subotu, 22. siječnja 2022. - Danas cijepljenje bez najave u Murskom Središću
Javni poziv za uvid u spis predmeta - BORNA LULIĆ
Gospodarsko-socijalno vijeće Međimurske županije obilježava Dan socijalnog partnerstva
Dnevno izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije za petak, 21. siječnja 2022. - Sutra cijepljenje bez najave u Murskom Središću
Dnevno izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije za četvrtak, 20. siječnja 2022. - U Međimurju velik broj pozitivnih nalaza, no značajno smanjen broj hospitaliziranih osoba zahvaljujući procijepljenosti od gotovo 70%
Škole jednakih mogućnosti u Međimurskoj županiji – za 61 učenika s teškoćama u razvoju osigurano je 58 pomoćnika u nastavi i stručnih komunikacijskih posrednika
JAVNI POZIV za predlaganje kandidata za imenovanje članova Povjerenstva za zaštitu prava pacijenata u Međimurskoj županiji
Dnevno izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije za srijedu, 19. siječnja 2022. - Ove subote cijepljenje bez najave u Murskom Središću
Nazire se vizura budućeg Biciklističkog info centra s vidikovcem na Mađerkin bregu
homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content