Međimurje Europska regija sporta za 2022.
0.0 °C
1019.0 hPa
62 %

Novo svjetsko zlato i bronca u Međimurju

Datum objave: 6. lipnja 2018.

 
Dance Star World Finals je jedinstveno i izvanredno plesno natjecanje koje se održava diljem svijeta. Ove godine se to održalo u Poreču od 23. do 27. svibnja 2018. godine gdje je sudjelovalo 7000 plesača iz cijelog svijeta. 
Zlato i prestižni Dance Star trofej u disciplini „Acrobatic Dance“ ( kategorija djeca ) osvojile su članice plesno gimnastičkog kluba „Flik“ iz Šenkovca, dok je broncu svojom solo izvedbom osvojila Marta Novak s koreografijom „The jungle“ koja je također nastupila u grupnoj disciplini gdje su osvojile zlato.
Stoga je djevojkama Leni Novak, Marti Novak, Evi Varga, Saši Matić, Jani Magdalenić, Lari Podvezanec, Lari Pergar te njihovoj vještoj trenerici Tatjani Stojiljković upriličen prijem u Maloj vijećnici Međimurske županije, gdje ih je dočekao župan Matija Posavec, za svojim zamjenikom Josipom Grivcem. Župan je razaznajući o poteškoćama treniranja i pripremanja djece za natjecanja odlučio pomoći sa sportskom spravom. Stoga će Međimurska županija omogućiti kupnju strunjače koja se napuhuje zrakom za učenje akrobatskih elemenata.
Ovo svjetsko zlato i bronca dokaz su dugogodišnjeg treniranja, rada, truda i zalaganja tijekom proteklih 15 godina u rekreativnom i natjecateljskom programu.
[ngg_images source="galleries" container_ids="1634" display_type="photocrati-nextgen_basic_thumbnails" override_thumbnail_settings="1" thumbnail_width="120" thumbnail_height="90" thumbnail_crop="1" images_per_page="100" number_of_columns="0" ajax_pagination="0" show_all_in_lightbox="0" use_imagebrowser_effect="0" show_slideshow_link="0" slideshow_link_text="[Prikaz slika]" order_by="imagedate" order_direction="DESC" returns="included" maximum_entity_count="500"]

Dnevno izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije za četvrtak, 20. siječnja 2022. - U Međimurju velik broj pozitivnih nalaza, no značajno smanjen broj hospitaliziranih osoba zahvaljujući procijepljenosti od gotovo 70%
Škole jednakih mogućnosti u Međimurskoj županiji – za 61 učenika s teškoćama u razvoju osigurano je 58 pomoćnika u nastavi i stručnih komunikacijskih posrednika
JAVNI POZIV za predlaganje kandidata za imenovanje članova Povjerenstva za zaštitu prava pacijenata u Međimurskoj županiji
Dnevno izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije za srijedu, 19. siječnja 2022. - Ove subote cijepljenje bez najave u Murskom Središću
Nazire se vizura budućeg Biciklističkog info centra s vidikovcem na Mađerkin bregu
POZIVNI NATJEČAJ za podnošenje prijedloga za dodjelu Nagrade «Zrinski» Međimurske županije za 2021. godinu
Međimurska županija u 2021. godini za poljoprivredu izdvojila gotovo 4 milijuna, od toga 1,7 milijuna za potpore male vrijednosti poljoprivrednicima
Dnevno izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije za utorak, 18. siječnja 2022.
POZIV na uvid ELABORAT GOSPODARENJA OTPADOM - AB METAL PROMET d.o.o. Belica
Međimurski vrtićanci i školarci imat će priliku od najranije dobi istraživati i promišljati o STEM-u kroz europski projekt vrijedan 3 milijuna kuna
homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content