Međimurje Europska regija sporta za 2022.
0.6 °C
1030.0 hPa
83 %

Više od 900 rekreativaca na sportskom susretu umirovljenika

Datum objave: 26. svibnja 2018.

Matica umirovljenika Međimurske županije organizirala je, u četvrtak 24. svibnja 2018. godine, tradicionalne „Sportske susrete“ na prostorima Mesap-a u Nedelišću.  Više od 900 rekreativaca iz svih Općina i Gradova natjecali su se u maloj košarci, kuglanju, pikadu, belotu, šahu i mnogim drugim disciplinama.
 „Puno nam znače ovi dani, sretniji smo i osjećamo se mlađima, a i pobjednički pehar daje motivaciju članovima Udruge“  istaknula je predsjednica Matice Nadica Lovrec.
Sportske susrete otvorio je načelnik općine Nedelišće Darko Dania, ponosan što je već tradicionalno Nedelišće centar Međimurja u okupljanju umirovljenika. Medalje pojedincima, pehare ekipama i pobjednički pehar ukupnom pobjedniku uručio je župan Međimurske županije Matija Posavec koji je i na ovakav način pokazao poštovanje prema stanovnicima starije životne dobi.
Program je vodio Ljudevit Boršćak iz Udruge umirovljenika Nedelišće dok se za dobru atmosferu pobrinuo Neno Gavez te pjevački zbor Udruge umirovljenika Nedelišće.
Bila je to joŠ jedna od prilika  za međusobno druženje,  koje je i ovoga puta obilovalo smijehom, zajedništvom, sportskim nadmetanjima, ali druženjem i zabavom.  Ni u jednom trenutku nije nedostajalo pozitivnih vibracija i radosti!
Čestitke svim rekreativcima!
[ngg_images source="galleries" container_ids="1620" display_type="photocrati-nextgen_basic_thumbnails" override_thumbnail_settings="1" thumbnail_width="120" thumbnail_height="90" thumbnail_crop="1" images_per_page="100" number_of_columns="0" ajax_pagination="0" show_all_in_lightbox="0" use_imagebrowser_effect="0" show_slideshow_link="0" slideshow_link_text="[Prikaz slika]" order_by="imagedate" order_direction="DESC" returns="included" maximum_entity_count="500"]

Dnevno izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije za nedjelju, 23. siječnja 2022. - Tijekom vikenda cijepljeno 485 osoba
Dnevno izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije za subotu, 22. siječnja 2022. - Danas cijepljenje bez najave u Murskom Središću
Javni poziv za uvid u spis predmeta - BORNA LULIĆ
Gospodarsko-socijalno vijeće Međimurske županije obilježava Dan socijalnog partnerstva
Dnevno izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije za petak, 21. siječnja 2022. - Sutra cijepljenje bez najave u Murskom Središću
Dnevno izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije za četvrtak, 20. siječnja 2022. - U Međimurju velik broj pozitivnih nalaza, no značajno smanjen broj hospitaliziranih osoba zahvaljujući procijepljenosti od gotovo 70%
Škole jednakih mogućnosti u Međimurskoj županiji – za 61 učenika s teškoćama u razvoju osigurano je 58 pomoćnika u nastavi i stručnih komunikacijskih posrednika
JAVNI POZIV za predlaganje kandidata za imenovanje članova Povjerenstva za zaštitu prava pacijenata u Međimurskoj županiji
Dnevno izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije za srijedu, 19. siječnja 2022. - Ove subote cijepljenje bez najave u Murskom Središću
Nazire se vizura budućeg Biciklističkog info centra s vidikovcem na Mađerkin bregu
homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content