Menu
Europska regija sporta 2022.
|
Visit Međimurje

Objavljen Poziv na dostavu projektnih prijedloga 'Certifikacijom proizvoda do tržišta'

Datum objave: 21. svibnja 2018.

Ministarstvo gospodarstva, poduzetništva i obrta objavilo je danas Poziv na dostavu projektnih prijedloga „Certifikacijom proizvoda do tržišta“, Referentna oznaka: KK.03.2.1.12, namijenjen mikro, malim i srednjim poduzećima.
Bespovratna sredstva dodjeljivat će putem trajno otvorenog Poziva s rokom za podnošenje projektnih prijedloga od 18. lipnja 2018. od 11:00 sati do 29. lipnja 2020. godine, odnosno do iskorištenja raspoloživih sredstava, u ukupnoj vrijednosti od 30.000.000 kuna. Projektni prijedlozi podnose se elektronički, putem sustava eFondovi.
Više o pozivu na https://www.mingo.hr/page/objavljen-poziv-na-dostavu-projektnih-prijedloga-certifikacijom-proizvoda-do-trzista

homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content