Međimurje Europska regija sporta za 2022.
-2.3 °C
1022.0 hPa
54 %

Još jedan uspješan koncert nagrađenih učenika umjetničke škole Miroslav Magdalenić

Datum objave: 26. travnja 2018.

U prepunoj zgradi Scheier, održan je koncert nagrađenih učenika Umjetničke škole Miroslav Magdalenić iz Čakovca. Sudjelujući na brojnim smotrama i natjecanjima,  učenici nastoje pokazati svoje vještine sviranja sa raznim instrumentima. Slijedom toga, a u povodu dana Međimurske županije, 25 učenica i učenika koji su osvajali nagrade na međunarodnim, državnim i regionalnim natjecanjima održali su tradicionalni koncert sa svojim najboljim točkama.
Vrhunski mladi umjetnici koji svakodnevno uče i oplemenjuju svoje znanje u umjetničkoj školi Miroslav Magdalenić, pokazali su vrhunski program te pritom oduševili sve prisutne.
„Imali smo 25 natjecatelja od kojih su se neki dva puta natjecali u različitim disciplinama i osvojili su visoke plasmane na natjecanjima. Ponosna sam na učenike ali i na njihove mentore, svoje kolege, koji su zaista odradili veliki posao i bez njih bi taj uspjeh izostao. Izabrali su točke koje su najbolje, efektne koje su publici bile interesantne“ , ističe ravnateljica Senka Bašek Šamec
Ovogodišnji nagrađeni laureti su: Lana Mesarić, Gabriel Horvat, Greta Mikec, Leonarda Krsnik, Tea Trajbar, Jakov Maltar, Ivan Koštarić, Edita Strnad, Erik Vrbanec, Matija Ovčar, Niko Božek, Sara Markov, Una Strbad, Ruta Kontrec, Nika Kovačić, Luka Kljajić, Lara Jakšić, Jakov Ladić, Roko Petrović, Mak Žerjav, Matej Lesar i Filip Vinko.
Čestitke svim mladim glazbenicima, i njihovim mentorima!
[ngg_images source="galleries" container_ids="1550" display_type="photocrati-nextgen_basic_thumbnails" override_thumbnail_settings="1" thumbnail_width="120" thumbnail_height="90" thumbnail_crop="1" images_per_page="100" number_of_columns="0" ajax_pagination="0" show_all_in_lightbox="0" use_imagebrowser_effect="0" show_slideshow_link="0" slideshow_link_text="[Prikaz slika]" order_by="imagedate" order_direction="DESC" returns="included" maximum_entity_count="500"]

Javni poziv za uvid u spis predmeta - BORNA LULIĆ
Gospodarsko-socijalno vijeće Međimurske županije obilježava Dan socijalnog partnerstva
Dnevno izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije za petak, 21. siječnja 2022. - Sutra cijepljenje bez najave u Murskom Središću
Dnevno izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije za četvrtak, 20. siječnja 2022. - U Međimurju velik broj pozitivnih nalaza, no značajno smanjen broj hospitaliziranih osoba zahvaljujući procijepljenosti od gotovo 70%
Škole jednakih mogućnosti u Međimurskoj županiji – za 61 učenika s teškoćama u razvoju osigurano je 58 pomoćnika u nastavi i stručnih komunikacijskih posrednika
JAVNI POZIV za predlaganje kandidata za imenovanje članova Povjerenstva za zaštitu prava pacijenata u Međimurskoj županiji
Dnevno izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije za srijedu, 19. siječnja 2022. - Ove subote cijepljenje bez najave u Murskom Središću
Nazire se vizura budućeg Biciklističkog info centra s vidikovcem na Mađerkin bregu
POZIVNI NATJEČAJ za podnošenje prijedloga za dodjelu Nagrade «Zrinski» Međimurske županije za 2021. godinu
Međimurska županija u 2021. godini za poljoprivredu izdvojila gotovo 4 milijuna, od toga 1,7 milijuna za potpore male vrijednosti poljoprivrednicima
homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content