Menu
Europska regija sporta 2022.
|
Visit Međimurje

Više od 3000 sudionika ovogodišnjeg 13. BIMEP-a!

Datum objave: 22. travnja 2018.

Tradicionalna jednodnevna sportsko-rekreacijska manifestacija „BIMEP – biciklima međimurskim putevima“, organizirana povodom Dana Međimurske županije, Svjetskog dana zdravlja i Dana planeta Zemlje i ove je godine održana u nedjelju.
Na području cijelog Međimurja, više od 3000 sudionika 13. BIMEP-a, posjetilo je 16 punktova na području Međimurske županije. Na određenim punktovima, prolaskom kroz pojedina mjesta, sudionici su dobili prigodnu diplomu te pečat kao potvrdu o dolasku na punkt.
Start je bio moguć sa svakog ulazno - izlaznog punkta te su se svi građani mogli uključiti u bilo koje vrijeme u periodu od 9 do 18 sati.
Više od 150 kilometara staze te najduža staza koja je obišla sva veća mjesta u Međimurju uključuje Kotoribu, Donju Dubravu, Svetu Mariju, Donji Kraljevec, Prelog, Domašinec, Orehovicu, Čakovec, Pušćine, Macinec, Gornji Mihaljevec, Lopatinec, Štrigovu, Sveti Martin na Muri, Podturen i Mursko Središće.
Bitno je napomenuti da je ovogodišnji BIMEP bio posjećeniji u odnosu na prošlu godinu te prema dobivenim informacijama Policijske uprave Međimurske i Hitne, tijekom cijelog dana nije bilo intervencija.
Bravo za sve sudionike!
[ngg_images source="galleries" container_ids="1542" display_type="photocrati-nextgen_basic_thumbnails" override_thumbnail_settings="1" thumbnail_width="120" thumbnail_height="90" thumbnail_crop="1" images_per_page="100" number_of_columns="0" ajax_pagination="0" show_all_in_lightbox="0" use_imagebrowser_effect="0" show_slideshow_link="0" slideshow_link_text="[Prikaz slika]" order_by="imagedate" order_direction="DESC" returns="included" maximum_entity_count="500"]
 
 

homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content