Menu
Europska regija sporta 2022.
|
Visit Međimurje

Posjet učenika osnovne škole Pribislavec Međimurskoj županiji

Datum objave: 17. travnja 2018.

 
Veliku vijećnicu ovoga su puta umjesto vijećnika Skupštine okupirali osnovnoškolci iz Osnovne škole Vladimir Nazor iz Pribislavca u okviru terenske nastave. Naši budući intelektualci, akademski građani, a tko zna možda i nasljednici predstavnika lokalne vlasti. U pratnji svojih učiteljica i mentorica  sustavno provode terenski dio nastave kao oblik odgojno obrazovnog procesa kako bi teoriju naučenu na satovima primijenili u razgovoru sa domaćinima i sugovornicima, sa zamjenicom župana Međimurske županije Sandrom Herman i višom stručnom suradnicom za društvene djelatnosti u Upravnom odjelu za obrazovanje, kulturu i šport Dijanom Pahek.
Na mnogobrojna pitanja postavljenih od strane mališana, predstavnici županije su jedva stigli na sve odgovoriti. “Kad će nam biti završena škola, hoćemo li imati školske ormariće, što znači biti na vlasti, je li vam teško raditi vaš posao, što znači grb naše županije, tko dolazi u vijećnicu…“, samo su bila neka od zanimljivih pitanja malih školaraca prilikom njihovog županijskog druženja.
Sam kraj zanimljivog druženja s učenicima, obilježilo je prigodno čašćenje i veselo zajedničko fotografiranje.
[ngg_images source="galleries" container_ids="1530" display_type="photocrati-nextgen_basic_thumbnails" override_thumbnail_settings="1" thumbnail_width="120" thumbnail_height="90" thumbnail_crop="1" images_per_page="100" number_of_columns="0" ajax_pagination="0" show_all_in_lightbox="0" use_imagebrowser_effect="0" show_slideshow_link="0" slideshow_link_text="[Prikaz slika]" order_by="imagedate" order_direction="DESC" returns="included" maximum_entity_count="500"]

homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content