Menu
Europska regija sporta 2022.
|
Visit Međimurje

Festival poduzetništva, obrta i OPG-ova “Moja poduzetna Hrvatska” - 05. svibnja 2018. u Čakovcu

Datum objave: 17. travnja 2018.

Sa zadovoljstvom najavljujemo  Festival poduzetništva, obrta i OPG-ova „Moja poduzetna Hrvatska“ u 2018. godini. Festival će se održati u Čakovcu 05. svibnja 2018. godine na Trgu Republike. Riječ je od prodajno-izložbenom festivalu koji organiziraju Međimurska županija u suradnji sa Poslovnim dnevnikom.
Festival predstavlja idealnu priliku za predstavljanje malih i srednjih poduzetnika, te njihovih proizvoda i usluga, ali i mogućnost ostvarivanja novih poslovnih kontakata i međusobnih povezivanja s ciljem proširenja i unapređenja poslovanja.
U sklopu Festivala održati će se i gastro radionice za najmlađe, kao i degustacijski gastro show.

homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content