Menu
Europska regija sporta 2022.
|
Visit Međimurje

Međimurska popevka u Poljskoj

Datum objave: 16. travnja 2018.

Vrijedne članice i članovi KUD-a „Mihovljan“ uputili su se put Poljske  kako bi nastupili u mjestu Mogilany pored Krakowa. U prekrasnoj atmosferi koju je stvorila publika, osim KUD „Mihovljan“ nastupilo je i domaće istoimeno kulturno umjetničko društvo sa svojim muzičkim ansamblom i folklornom sekcijom. Predsjednik KUD-a „Mihovljan“ dr.sc.Predrag Kočila sastao se sa načelnikom općine i počasnim generalnim konzulom te potaknuo stvaranje uvjeta za širenje suradnje između grada Čakovca i Međimurske županije i Mogilanya.
U samom Krakowu „kudovci“ iz Mihovljana održali su nastup u etno stilu te razveselili  Krakowsku publiku koja je zajedno sa njima u srcu Krakowa pjevala „Međimurje kak si lepo zeleno“.
Čestitke!
[ngg_images source="galleries" container_ids="1525" display_type="photocrati-nextgen_basic_thumbnails" override_thumbnail_settings="1" thumbnail_width="120" thumbnail_height="90" thumbnail_crop="1" images_per_page="100" number_of_columns="0" ajax_pagination="0" show_all_in_lightbox="0" use_imagebrowser_effect="0" show_slideshow_link="0" slideshow_link_text="[Prikaz slika]" order_by="imagedate" order_direction="DESC" returns="included" maximum_entity_count="500"]

homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content