Menu
Europska regija sporta 2022.
|
Visit Međimurje

Selnica 15. ožujka ugošćuje serijal "Lijepom našom", ulaznice u prodaji

Datum objave: 9. ožujka 2018.

Serijal Lijepom našom ponovo dolazi u Međimurje. Točnije u Selnicu, a snimanje emisije će se održati u četvrtak, 15. ožujka u 19 sati. Ulaznice se po 40 kuna mogu kupiti i podignuti u uredu Općine Selnice.
Lijepom našom je zabavno-glazbena emisija Hrvatske radiotelevizije. Serija je javnih koncerata tradicijske kulture, prije svega hrvatskog naroda, ali i nacionalnih manjina te jedna od najdugotrajnijih HRT-ovih emisija.
Kako je najavljeno, u Selnici između ostalih nastupaju KUD Selnica, KUU Zasadbreg, KUD Mihovljan, KUD Nedelišće, ŽVS Stridone, MVS Zrinski, ŽVS Sveti Marko, ŽVS Ftičice, TS Zrin, Vladimir Košir TonkaPatricija Toma, etno duo Goga ŽeljkoBlanka Tkalčec, Tamburaši za dušu, Antonela Malis i Kavaliri. Nastupit će i načelnik Općine Selnica Ervin Vičević u pratnji Kumova.
Od poznatih hrvatskih izvođača nastupit će Đani Stipaničev, Ivica Pepelko, Ivan Zak, Đuka Čaić, Vladimir Kočiš Zec, Mirko Švenda Žiga, Jacques Houdek i Zlatko Pejaković.
Program je dakako podložan promjenama. 

homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content