Menu
Europska regija sporta 2022.
|
Visit Međimurje

Pokrenuto treće izdanje foto natječaja „Volim svoju županiju“

Datum objave: 1. ožujka 2018.

U organizaciji Hrvatske zajednice županija danas je započelo treće izdanje foto natječaja „Volim svoju županiju“. Baš kao i u prethodnima, cilj je ovog natječaja fotografijom prikazati regionalni identitet i osigurati prepoznatljivost svake hrvatske županije.
Natječaj je otvoren od 1. ožujka do 20. travnja 2018. godine.
Za sudjelovanje je potrebno objektivima zabilježiti zanimljive detalje, prirodne ljepote ili kulturnu i prirodnu baštinu te fotografije dostaviti putem aplikacije na službenoj Facebook stranici Hrvatske zajednice županija.  
Najbolje fotografije biti će proglašene u dvije kategorije; najbolja fotografija prema broju glasova i prema izboru stručnog žirija, a za najuspješnije fotografe pripremili smo GoPro Hero 5 kamere.
Iskustvo profesionalne fotografkinje, Mare Milin, vodit će stručni žiri. Uz nju pristigle će radove vrednovati Mateja Gošćiej, voditeljica Odsjeka za odnose s javnošću Ureda župana Međimurske županije, Bernardo Pahor, voditelj Odsjeka za protokol i odnose s javnošću Karlovačke županije te Kristijan Toplak iz Ureda župana Virovitičko-podravske županije. Osim spomenutih članova, ove će godine žiri biti bogatiji i za počasnog člana, Alena Špiljaka, pobjednika prošlogodišnjeg izdanja.
Sve ostale detalje o natječaju možete pronaći na web i Facebook stranicama Hrvatske zajednice županija.
Također, ne zaboravite zapratiti i naš Instagram profil „Volim svoju zupaniju“ za dodatne detalje i zanimljive popratne sadržaje.
Fotkajte, dijelite, lajkajte te hashtagajte
#volimsvojuzupaniju i #hrvatskazajednicazupanija

homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content