Menu
Europska regija sporta 2022.
|
Visit Međimurje

Najava Poziva "Jačanje izvrsnosti i privlačnosti strukovnog obrazovanja i osposobljavanja u sektoru turizma i ugostiteljstva"

Datum objave: 20. veljače 2018.

Ministarstvo turizma planira objaviti poziv na dostavu projektnih prijedloga „Jačanje izvrsnosti i privlačnosti strukovnog obrazovanja i osposobljavanja u sektoru turizma i ugostiteljstva“ (u okviru Operativnog programa učinkoviti ljudski potencijali 2014.-2020. u investicijskom prioritetu 10.iv: Poboljšanje značaja obrazovnih sustava i sustava osposobljavanja za tržište rada, olakšavanje prijelaza iz škole na posao, jačanje sustava strukovnog obrazovanja i osposobljavanja te njihove kvalitete, između ostalog mehanizmima za predviđanje vještina, prilagodbom nastavnih planova i programa te uvođenjem i razvojem sustava učenja koji se temelje na radu, uključujući dualne sustave učenja i programe naukovanja, unutar specifičnog cilja 10.iv.1: Modernizacija ponude strukovnog obrazovanja te podizanje njegove kvalitete u svrhu povećanja zapošljivosti učenika kao i mogućnosti za daljnje obrazovanje).
Prihvatljivi prijavitelji su srednje strukovne škole koje imaju programe iz područja turizma ugostiteljstva, dok su prihvatljivi partneri osnovne škole, srednje strukovne škole koje imaju programe iz područja turizma i ugostiteljstva, poslodavci/gospodarski subjekti u sektoru turizma i ugostiteljstva, regionalni ili područni uredi Hrvatskog zavoda za zapošljavanje.
Ukupna alokacija za dodjelu potpora iz ovog Poziva osigurana su sredstva u iznosu od 15.000.000,00 kuna.
Više informacija možete saznati na sljedećem linku: http://www.mint.hr

homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content