Radionice za natječaje iz Programa ruralnog razvoja 2014.-2020.

Datum objave: 15. veljače 2018.

Ministarstvo poljoprivrede započelo je kampanju za promociju ovogodišnjih natječaja iz Programa ruralnog razvoja 2014.-2020. za Mjeru 4 i Mjeru 6. Kako bi približili postupak i način prijave na natječaj ministarstvo u suradnji s Agencijom za plaćanja u poljoprivredi, ribarstvu i ruralnom razvoju organizira radionice.
Za potencijalne korisnike s područja Međimurske županije radionice će se održati u petak, 2. ožujka 2018. godine u Kino dvorani Ministarstva gospodarstva (Ulica grada Vukovara 78, Zagreb):

1. za tip operacije 4.1.1. „Restrukturiranje, modernizacija i povećanje konkurentnosti poljoprivrednih gospodarstava“ u 12:00 sati, a prijaviti se možete ovdje,
  2. za tip operacije 6.2.1. „Potpora ulaganju u pokretanje nepoljoprivrednih djelatnosti“ u 10:00 sati, a prijaviti se možete ovdje.