Menu
Europska regija sporta 2022.
|
Visit Međimurje

Otvoren natječaj EEPA - Europska nagrada za promicanje poduzetništva 2018.

Datum objave: 7. veljače 2018.

„Europska nagrada za promicanje poduzetništva 2018“ (European Enterprise Promotion Awards – EEPA 2017), je priznanje kojim Europska komisija svake godine nagrađuje projekte/inicijative koji imaju za cilj poticanje poduzetništva i razvoj malog gospodarstva, a koje provode javna tijela samostalno ili u javno-privatnom partnerstvu s poduzetnicima.
Prijave se moraju odnositi na nedavne projekte/inicijative koji su uspješno završeni a trajali su najmanje dvije godine ili postojeće projekte/inicijative koji su još uvijek u tijeku ali se uspješno provode te je mjerljiv njihov rezultat/utjecaj na razvoj npr. grada/općine u razdoblju od dvije godine.
Natječaj je otvoren za:
-        nacionalne organizacije
-        gradove i općine
-        regije i zajednice
-        javno-privatna partnerstva tijela javne vlasti i poduzetnika
-        obrazovne programe i poslovne organizacije
 
Dodijelit će se dvije vrste EEPA nagrada:
1.       Pobjednicima u svakoj od ukupno šest kategorija
2.       Glavnom pobjedniku - Velika nagrada žirija (za kandidata odnosno projekt/inicijativu iz bilo koje od šest kategorija, koji je ocijenjen kao najkreativniji i najpoticajniji za promociju poduzetništva i malog gospodarstva u Europi)
 
EEPA 2018 šest kategorija:
1.      Promicanje poduzetničkog duha
2.      Ulaganje u poduzetničke vještine
3.      Poboljšanje poslovnog okruženja
4.      Poticanje internacionalizacije poslovanja
5.      Podupiranje razvoja zelenih tržišta i učinkovitosti resursa
6.      Odgovorno i uključivo poduzetništvo
Svi kandidati koje su za EEPA 2018 nagradu nominirale njihove zemlje, bit će pozvani na Svečanost proglašenja pobjednika odnosno dodjele EEPA 2018 nagrada, koja će se održati 20. studenog 2018. godine u Grazu, Austrija.
Zadnji rok za dostavu prijava je 11. svibnja 2018. godine.
Više informacija možete pronaći ovdje: www.mingo.hr

homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content