Menu
Europska regija sporta 2022.
|
Visit Međimurje

Međimurska zaklada solidarnosti "Katruža" dodijelila 9 novih pomoći

Datum objave: 1. veljače 2018.

Međimurska zaklada solidarnosti „Katruža“ održala  je   18. siječnja 2018. godine   170. sjednicu.
Na sjednici je  dodijeljeno 9  pomoći u iznosu od 24.633,00 kuna.   Podnositeljicama zahtjeva iz  Donjeg Vidovca i  Okruglog Vrha  dodijeljeno je svakoj  po 1.800,00 kuna za terapijsko jahanje. Djeci iz  Goričana, Hemuševca i Goričana za različite defektološke programe dodijeljeno je svakome po 1.800,00 kuna. Podnositelju  zahtjeva iz Pretetinca   dodijeljeno je 6.673,00 kuna, podnositeljici zahtjeva iz Nedelišća 6.800,00 kuna, a podnositeljicama zahtjeva iz Čakovca i Strahoninca svakoj po 1.080,00 kuna za kupnju lijekova. 
            Zahvaljujemo svima koji na bilo koji način pomažu rad Zaklade. Bez pomoći dobrih ljudi Zaklada ne bi mogla pomagati one kojima je to najpotrebnije, bolesnima s područja Međimurske županije. Posebno zahvaljujemo svih dragim ljudima, općinama, gradovima i tvrtkama koji su kupnjom božićnih i novogodišnjih čestitki  dokazali  svoju humanost. Prodano je  3500   čestitki.
            Međimurska zaklada solidarnosti „Katruža“  organizira 21. ožujka 2018. godine koncert „Prvi dan proljeća za Katružu“. Koncert će se održati u 19:00 sati u Centru za kulturu Čakovec, a na njemu će već  tradicionalno nastupati  izvođači iz Međimurja i gosti. Rezervirajte već sada taj dan za naš koncert.
 

homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content