Međimurje Europska regija sporta za 2022.
0.8 °C
1031.0 hPa
85 %

Međimurska zaklada solidarnosti "Katruža" dodijelila 9 novih pomoći

Datum objave: 1. veljače 2018.

Međimurska zaklada solidarnosti „Katruža“ održala  je   18. siječnja 2018. godine   170. sjednicu.
Na sjednici je  dodijeljeno 9  pomoći u iznosu od 24.633,00 kuna.   Podnositeljicama zahtjeva iz  Donjeg Vidovca i  Okruglog Vrha  dodijeljeno je svakoj  po 1.800,00 kuna za terapijsko jahanje. Djeci iz  Goričana, Hemuševca i Goričana za različite defektološke programe dodijeljeno je svakome po 1.800,00 kuna. Podnositelju  zahtjeva iz Pretetinca   dodijeljeno je 6.673,00 kuna, podnositeljici zahtjeva iz Nedelišća 6.800,00 kuna, a podnositeljicama zahtjeva iz Čakovca i Strahoninca svakoj po 1.080,00 kuna za kupnju lijekova. 
            Zahvaljujemo svima koji na bilo koji način pomažu rad Zaklade. Bez pomoći dobrih ljudi Zaklada ne bi mogla pomagati one kojima je to najpotrebnije, bolesnima s područja Međimurske županije. Posebno zahvaljujemo svih dragim ljudima, općinama, gradovima i tvrtkama koji su kupnjom božićnih i novogodišnjih čestitki  dokazali  svoju humanost. Prodano je  3500   čestitki.
            Međimurska zaklada solidarnosti „Katruža“  organizira 21. ožujka 2018. godine koncert „Prvi dan proljeća za Katružu“. Koncert će se održati u 19:00 sati u Centru za kulturu Čakovec, a na njemu će već  tradicionalno nastupati  izvođači iz Međimurja i gosti. Rezervirajte već sada taj dan za naš koncert.
 

Dnevno izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije za nedjelju, 23. siječnja 2022. - Tijekom vikenda cijepljeno 485 osoba
Dnevno izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije za subotu, 22. siječnja 2022. - Danas cijepljenje bez najave u Murskom Središću
Javni poziv za uvid u spis predmeta - BORNA LULIĆ
Gospodarsko-socijalno vijeće Međimurske županije obilježava Dan socijalnog partnerstva
Dnevno izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije za petak, 21. siječnja 2022. - Sutra cijepljenje bez najave u Murskom Središću
Dnevno izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije za četvrtak, 20. siječnja 2022. - U Međimurju velik broj pozitivnih nalaza, no značajno smanjen broj hospitaliziranih osoba zahvaljujući procijepljenosti od gotovo 70%
Škole jednakih mogućnosti u Međimurskoj županiji – za 61 učenika s teškoćama u razvoju osigurano je 58 pomoćnika u nastavi i stručnih komunikacijskih posrednika
JAVNI POZIV za predlaganje kandidata za imenovanje članova Povjerenstva za zaštitu prava pacijenata u Međimurskoj županiji
Dnevno izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije za srijedu, 19. siječnja 2022. - Ove subote cijepljenje bez najave u Murskom Središću
Nazire se vizura budućeg Biciklističkog info centra s vidikovcem na Mađerkin bregu
homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content