Menu
Europska regija sporta 2022.
|
Visit Međimurje

Održana godišnja izvještajna skupština Moto nautičkog kluba Vidovski zlatari

Datum objave: 29. siječnja 2018.

Održana je redovna godišnja izvještajna skupština Moto nautičkog kluba Vidovski zlatari na kojoj su prisustvovali zamjenik župana Međimurske županije Josip Grivec, zamjenik načelnika Općine Donji Vidovec Željko Dolenec, predsjednik kluba Nenad Lukša, tajnik Dražen Lukša te brojni članovi mjesnih Udruga, te predstavnici klubova iz Preloga i Donje Dubrave, sponzori i donatori. 
Uspješno realizirani projekti Vidovskih zlatara!
Više od stotinjak prisutnih gostiju i domaćina prisjetili su se realiziranih projekata tijekom 2017., a od kojih su neki postali prepoznatljivi događaji u Međimurju te time ujedno i dodatak izvrsnosti naše turističke ponude. Manifestacije Lov na zlatarski prsten, Dani zlata i starih zanata, održavanje tradicije starinskog kolinja samo su neke od dosadašnjih uspješnih manifestacija. „Lako je biti predsjednik tako dobrim ljudima, a posebna je čast kada su projekti prepoznati diljem Međimurja, ali i Hrvatske“, istaknuo je Lukša te prezentirao ciljeve za 2018. godinu. Jedan od planova je dogradnja Zlatarskog doma, izrada namještaja te izgradnja spremišta za zlatarski alat. Slijedom toga, posebna pažnja posvetit će se edukativnim skupovima. „U proteklih godinu dana realizirani su svi projekti od kojih su neki postali i zaštitni znak. Sretan sam što u našem Međimurju, imamo udrugu poput Vaše te Vam želim puno uspjeha u nadolazećim projektima“, rekao je Grivec te istaknuo kako Međimurska županija prati rad svih udruga. Spomen centar vidovskih zlatara i višegodišnji projekt Dravski zlatari projekti su koji promoviraju turizam donjeg Međimurja te tradiciju života Međimurki i Međimuraca koji žive uz Muru i Dravu. Sama godišnja skupština održana je u Gostionici Mlin, a svojim nastupom događaj je oplemenio Duo Tropik.   
[ngg_images source="galleries" container_ids="1419" display_type="photocrati-nextgen_basic_thumbnails" override_thumbnail_settings="1" thumbnail_width="120" thumbnail_height="90" thumbnail_crop="1" images_per_page="100" number_of_columns="0" ajax_pagination="0" show_all_in_lightbox="0" use_imagebrowser_effect="0" show_slideshow_link="0" slideshow_link_text="[Prikaz slika]" order_by="imagedate" order_direction="DESC" returns="included" maximum_entity_count="500"]

homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content