2.9 °C
1023.0 hPa
83 %

Konstituirano Povjerenstvo za zaštitu prava pacijenata Međimurske županije

Datum objave: 25. siječnja 2018.

Povjerenstvo za zaštitu prava pacijenata Međimurske županije u sastavu Željka Đeri, Zvonko Huić, Neven Kočila, Alenka Novak i Igor Šegović, dr.med. održalo je 24. siječnja 2018. godine konstituirajuću sjednicu na kojoj je za predsjednika Povjerenstva jednoglasno izabran Neven Kočila, magistar prava iz Mihovljana. Najvažnije tijelo za rješavanje pritužbi pacijenata u našoj županiji raspravljalo je o načinu rada Povjerenstva u idućem mandatnom razdoblju, te je zauzet jedinstveni stav kako je potrebno nastaviti s brzim i kvalitetnim postupanjem po pritužbama pacijenata poštujući načela profesionalnosti, stručnosti i zaštite osobnih podataka pacijenata.
- Iznimno je bitno da pacijenti znaju kako na raspolaganju imaju neovisno tijelo koje će razmotriti svako kršenje njihovih prava. Pacijentima će i dalje za prijavu biti na raspolaganju besplatni broj telefona, a prijava je moguća i putem e-mail adrese kao i pisanim putem. U što skorije vrijeme planiramo i aktivaciju vlastite stranice na kojoj će biti dostupne informacije o našem radu. Očekujemo kvalitetnu suradnju sa svim zdravstvenim ustanovama na podružju županije, kako bismo što učinkovitije izvršavali svoje zadaće u korist pacijenata – istaknuo je predsjednik Povjerenstva.

POZIV na uvid ELABORAT GOSPODARENJA OTPADOM - AB METAL PROMET d.o.o. Belica
Međimurski vrtićanci i školarci imat će priliku od najranije dobi istraživati i promišljati o STEM-u kroz europski projekt vrijedan 3 milijuna kuna
PLAN UPISA u prvi razred osnovne škole za školsku godinu 2022./2023.
Dnevno izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije za ponedjeljak, 17. siječnja 2022.
Dnevno izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije za nedjelju, 16. siječnja 2022. - Danas u Međimurju 216 pozitivnih nalaza, tijekom vikenda cijepljeno 245 osoba
Posljednji ispraćaj dugogodišnjeg načelnika Općine Orehovica i županijskog vijećnika Franje Bukala
Odavanjem počasti poginulim i nestalim braniteljima Međimurje obilježilo 30 godina od međunarodnog priznanja Republike Hrvatske
Dnevno izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije za subotu, 15. siječnja 2022. - Danas cijepljenje bez najave do 13:30 sati u Zavodu za javno zdravstvo MŽ i trijaži Županijske bolnice Čakovec
Nove vesele učionice za početak drugog polugodišta u Osnovnoj školi Štrigova
Dnevno izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije za petak, 14. siječnja 2022. - Sutra cijepljenje bez najave od 9 do 13:30 sati u Zavodu za javno zdravstvo MŽ i trijaži Županijske bolnice Čakovec
homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content