Menu
Europska regija sporta 2022.
|
Visit Međimurje

Seminar o upravljanju intelektualnim vlasništvom u TICM-u

Datum objave: 23. siječnja 2018.

30. siječnja 2017.g., TICM u suradnji s Državnim zavodom za intelektualno vlasništvo organizira besplatan seminar za poduzetnike, inovatore i zainteresiranu javnost pod nazivom "Upravljanje intelektualnim vlasništvom u poslovanju“.
Stručnjaci DZIV-a upoznat će polaznike s ključnim pojmovima/temama iz područja intelektualnog vlasništva, definirati zašto ono predstavlja vrijedan poslovni alat i obrazložiti potencijal njegove primjene u poslovanju. Osim teoretskog uvoda, naglasak seminara je na praktičnom prepoznavanju i korištenju različitih oblika intelektualnog vlasništva u poslovanju na konkretnim primjerima polaznika te putem pretraživanja baza podataka industrijskog vlasništva.
Detalje možete pročitati na sljedećoj POVEZNICI.

homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content