Menu
Europska regija sporta 2022.
|
Visit Međimurje

Edukacija za stručne suradnike

Datum objave: 23. siječnja 2018.

Prvo stručno usavršavanje za stručne suradnike (psihologe i pedagoge) iz osnovnih i srednjih škola Međimurske županije u projektu 1,2,3… PALIM LAMPICU! provodimo 26. i 27. siječnja 2018., na temu Procjena osobina i identifikacija darovitih učenika.
Predavači su Jasna Cvetković-Lay, dipl.psih. iz Centra za poticanje darovitosti djeteta „Bistrić“ Zagreb i Mihael Kozina, prof. psih., geštalt psihoterapeut. To je prvo od četiri stručna usavršavanja kojima će biti obuhvaćeno ukupno 118 nastavnika i stručnih suradnika osnovnih i srednjih škola Međimurske županije.
 

homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content