Kao što je već najavljeno, projektni tim „INNO-WISEs“ okupio se u Katowicama (Poljska) 17. i 18. siječnja na prvom sastanku projektnog tima.

Poljski partner Stowarzyszenie Współpracy Regionalnej (SWR), udruženje za regionalnu suradnju, ugostio je vodećeg partnera – Fondazione Politecnico di Milano – i sve projektne partnere tijekom ova dva dana.

Ovaj je sastanak bio važan radi pružanja općeg pregleda stvarnog stanja projekta, ali i utvrđivanja sljedećeg koraka za projekt INNO-WISE. Bila je to ujedno i prilika da se razgovara i predstavi prva nacionalna i regionalna izvješća sačinjena u Lombardiji, Hrvatskoj, Sloveniji i Poljskoj. Izvješća su bila usmjerena na integraciju ponašanja socijalnih poduzeća koja se odnose na menadžerski, marketinški i tehnološki aspekt.

Rezultati tih izvještaja koristiti će se za primjenu alata i aktivnosti u cilju razvoja tehnoloških inovacijskih sposobnosti i vještina WISE-a i, konkretnije, za poboljšanje statuta radne integracije socijalnih poduzeća.