Menu
Europska regija sporta 2022.
|
Visit Međimurje

Tradicionalno druženje umirovljenika Međimurske županije

Datum objave: 29. prosinca 2017.

Prisjećajući se svog radnog vijeka, umirovljenici Međimurske županije i ove godine sada već tradicionalno družili su se u Međimurskoj hiži. Nekadašnji djelatnici u općinskim ili županijskim službama prisjetili su svog vrlo bogatog radnog vijeka, a ove godine pridružio im se i župan Međimurske županije Matija Posavec sa svojim zamjenicima Sandrom Herman i Josipom Grivcem.

Svi ste vi dio mozaika Međimurja!

Dragi naši umirovljenici, sretan sam što Vas ponovo vidim u ovolikom broju te što ste svojim znanjem i vještinama utkali svoj rad, trud te time ostavili svoj trag. Sve ono što mi danas radimo, djelujemo u današnjem društvu, radimo kako biste Vi bili ponosni na instituciju kojoj ste posvetili veći dio svog života te se nadamo da ste zadovoljni. Svi ste Vi dio tog mozaika te Vam na tome zahvaljujem“, istaknuo je međimurski župan te sa svojim zamjenicima prisutnima poželio zdravlje, sreće i naravno veće penzije u nadolazećoj godini. U ime prisutnih umirovljenika zahvalio se Marijan Vugrinčić koji je pohvalio dosadašnji rad župana i njegovog tima, a ujedno rekao kako mu je veliko zadovoljstvo što se svake godine Međimurska županija prisjeti svojih nekadašnjih djelatnika, a samim ti da uvijek pronađe vremena da ih se sasluša, ohrabri i posveti svim umirovljenicima Međimurske županije. Tradicionalno druženje završilo je prigodnim poklonima i druženjem.

[ngg_images source="galleries" container_ids="1381" display_type="photocrati-nextgen_basic_thumbnails" override_thumbnail_settings="1" thumbnail_width="120" thumbnail_height="90" thumbnail_crop="1" images_per_page="100" number_of_columns="0" ajax_pagination="0" show_all_in_lightbox="0" use_imagebrowser_effect="0" show_slideshow_link="0" slideshow_link_text="[Prikaz slika]" order_by="imagedate" order_direction="DESC" returns="included" maximum_entity_count="500"]

homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content