Međimurje Europska regija sporta za 2022.
-1.1 °C
1033.0 hPa
63 %

Tradicionalno druženje umirovljenika Međimurske županije

Datum objave: 29. prosinca 2017.

Prisjećajući se svog radnog vijeka, umirovljenici Međimurske županije i ove godine sada već tradicionalno družili su se u Međimurskoj hiži. Nekadašnji djelatnici u općinskim ili županijskim službama prisjetili su svog vrlo bogatog radnog vijeka, a ove godine pridružio im se i župan Međimurske županije Matija Posavec sa svojim zamjenicima Sandrom Herman i Josipom Grivcem.

Svi ste vi dio mozaika Međimurja!

Dragi naši umirovljenici, sretan sam što Vas ponovo vidim u ovolikom broju te što ste svojim znanjem i vještinama utkali svoj rad, trud te time ostavili svoj trag. Sve ono što mi danas radimo, djelujemo u današnjem društvu, radimo kako biste Vi bili ponosni na instituciju kojoj ste posvetili veći dio svog života te se nadamo da ste zadovoljni. Svi ste Vi dio tog mozaika te Vam na tome zahvaljujem“, istaknuo je međimurski župan te sa svojim zamjenicima prisutnima poželio zdravlje, sreće i naravno veće penzije u nadolazećoj godini. U ime prisutnih umirovljenika zahvalio se Marijan Vugrinčić koji je pohvalio dosadašnji rad župana i njegovog tima, a ujedno rekao kako mu je veliko zadovoljstvo što se svake godine Međimurska županija prisjeti svojih nekadašnjih djelatnika, a samim ti da uvijek pronađe vremena da ih se sasluša, ohrabri i posveti svim umirovljenicima Međimurske županije. Tradicionalno druženje završilo je prigodnim poklonima i druženjem.

[ngg_images source="galleries" container_ids="1381" display_type="photocrati-nextgen_basic_thumbnails" override_thumbnail_settings="1" thumbnail_width="120" thumbnail_height="90" thumbnail_crop="1" images_per_page="100" number_of_columns="0" ajax_pagination="0" show_all_in_lightbox="0" use_imagebrowser_effect="0" show_slideshow_link="0" slideshow_link_text="[Prikaz slika]" order_by="imagedate" order_direction="DESC" returns="included" maximum_entity_count="500"]

POZIV na uvid ELABORAT GOSPODARENJA OTPADOM - AB METAL PROMET d.o.o. Belica
Međimurski vrtićanci i školarci imat će priliku od najranije dobi istraživati i promišljati o STEM-u kroz europski projekt vrijedan 3 milijuna kuna
PLAN UPISA u prvi razred osnovne škole za školsku godinu 2022./2023.
Dnevno izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije za ponedjeljak, 17. siječnja 2022.
Dnevno izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije za nedjelju, 16. siječnja 2022. - Danas u Međimurju 216 pozitivnih nalaza, tijekom vikenda cijepljeno 245 osoba
Posljednji ispraćaj dugogodišnjeg načelnika Općine Orehovica i županijskog vijećnika Franje Bukala
Odavanjem počasti poginulim i nestalim braniteljima Međimurje obilježilo 30 godina od međunarodnog priznanja Republike Hrvatske
Dnevno izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije za subotu, 15. siječnja 2022. - Danas cijepljenje bez najave do 13:30 sati u Zavodu za javno zdravstvo MŽ i trijaži Županijske bolnice Čakovec
Nove vesele učionice za početak drugog polugodišta u Osnovnoj školi Štrigova
Dnevno izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije za petak, 14. siječnja 2022. - Sutra cijepljenje bez najave od 9 do 13:30 sati u Zavodu za javno zdravstvo MŽ i trijaži Županijske bolnice Čakovec
homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content