Menu
Europska regija sporta 2022.
|
Visit Međimurje

Održane 8. sjednica Skupštine TZ Međimurske županije i 15. sjednica Vijeća Turističke zajednice Međimurske županije

Datum objave: 26. prosinca 2017.

Pod predsjedanjem zamjenice predsjednika Turističke zajednice, Sandre Herman održane su posljednje sjednice Skupštine i Vijeća Turističke zajednice Međimurske županije u ovoj godini.
Na sjednicama je usvojen Rebalans proračun za 2017. godinu te usvojeno Izvješće Nadzornog odbora TZMŽ za razdoblje 01.01. - 15.12.2017. godine. Nadzorni odbor TZMŽ  je na sjednici pohvalio rad ureda te izradu Program rada s financijskim planom za 2018. godinu koji je  jednoglasno usvojen. U izjavi za medije Sandra Herman istaknula je zadovoljstvo što po prvi puta proračun Turističke zajednice premašuje iznosi od 4.200.000,00 kuna. Ono što posebno raduje jest činjenica  kako su sredstva za izvođenje svih planiranih projekata praktički osigurana te proračun za 2018. godinu može samo rasti. Istaknula je kako će se u 2018. godini nastaviti s razvojem  ponude na područjima enogastronomije i cikloturizma koji pokazuju izvrsne rezultate, a posebna pažnja usmjeriti će se na razvoj kulturnog turizma. Sve su to područja na kojima bi Međimurje u budućnosti moralo biti prepoznato kao jedna od vodećih kontinentalnih turističkih destinacija.
[ngg_images source="galleries" container_ids="1375" display_type="photocrati-nextgen_basic_thumbnails" override_thumbnail_settings="1" thumbnail_width="120" thumbnail_height="90" thumbnail_crop="1" images_per_page="100" number_of_columns="0" ajax_pagination="0" show_all_in_lightbox="0" use_imagebrowser_effect="0" show_slideshow_link="0" slideshow_link_text="[Prikaz slika]" order_by="imagedate" order_direction="DESC" returns="included" maximum_entity_count="500"]

homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content